طراحی سایت

طراحی سایت با قالب آماده ماهونیا

طراحی سایت با قالب آماده ماهونیا

طراحی سایت با قالب آماده می‌تواند به سرعت راه‌اندازی شود. اینگونه سایت ها از قبل دارای یک طرح‌بندی و قالب هستند تا کاربر مجبور نباشد به طراحی فکر کند. علاوه بر راه اندازی سریع، بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد.

طراحی سایت با قالب آماده یکی از متداول ترین روش های طراحی سایت است که در این روش به جای کدنویسی و طراحی وب سایت از ابتدا، از قالب های آماده و سفارشی سازی شده استفاده می شود. قالب های آماده مدل های از پیش طراحی شده هستند که تنوع بسیاری دارند و با توجه به حوزه وب سایت خود میتوانید هر قالبی را انتخاب کنید.

فهرست مطالب

قیمت ساخت سایت با قالب آماده
قیمت ساخت سایت با قالب آماده

طراحی سایت با قالب آماده حرفه ای

طراحی سایت با قالب آماده، به معنای استفاده از یک قالب طراحی شده پیش از این برای ساخت وبسایت است. این قالب‌ها معمولاً شامل طرح‌هایی برای صفحات و ویژگی‌های مختلف سایت هستند که با توجه به نیاز شما، قابل ویرایش و سفارشی‌سازی هستند.

به توانایی طراحی وبسایت ندارند یا برای آن‌هایی که زمان بسیار کمی برای طراحی سایت دارند، بسیار مفید است. این روش به شما اجازه می‌دهد تا با هزینه کمتر و زمان کمتری، یک وبسایت کامل و جذاب بسازید.

به هر حال، باید توجه داشت که استفاده از قالب آماده، ممکن است به نوعی محدودیت‌هایی در طراحی سایت شما داشته باشد و در نتیجه، سایت شما ممکن است با سایت‌هایی که با طراحی شخصی سازی شده‌اند، متفاوت باشد و ممکن است نیاز به طراحی سایت اختصاصی داشته باشید 

ساخت سایت با قالب آماده حرفه ای در بهینه ترین زمان

شما میتوانید در بهینه ترین زمان ممکن با کمک قالب آماده صاحب یک سایت حرفه ای بشوید. طراحی سایت با قالب آماده این امکان را به شما میدهد که صفحات خود را بر اساس یک قالب موجود قرار دهید، می‌توانید به سرعت و بدون نگرانی و استرس یک وب‌سایت جدید ایجاد کنید.

تنها کافیست تا با کمک مشاورین شرکت طراحی سایت ماهونیا، بهترین قالب متناسب با حوزه کاری خود را انتخاب کنید. بعد از چند ساعت شاهد سایت خود با بالاترین امکانات و کاملا منحصربفرد خواهید بود. 

طراحی سایت در ۲۴ ساعت با استفاده از قالب های آماده

وقتی صحبت از طراحی سایت در مدت زمان کوتاه است شاید با خود فکر کنید که یک سایت معمولی است اما اینگونه نیست. شما میتوانید با کمک قالب های آماده سایت خود را با توجه به نیازها و خدمات و محصولاتی که دارید شخصی سازی کنید. شما میتوانید با کمک قالب آماده اسیت مشابه دیجیکالا و … برای خود داشته باشید. 

 

منظور از طراحی سایت با قالب آماده چیست؟

امروزه طراحی سایت با قالب آماده بسیار محبوب شده است اما چرا؟ اصلا منظور از قالب آماده چیست؟ ابتدا اجازه دهید تعریف کنیم که قالب های وب سایت چیست. قالب وب سایت یک صفحه وب از پیش طراحی شده یا مجموعه ای از طرح بندی های صفحه وب است که می توانید در آن رسانه و محتوا، مانند تصاویر، ویدیوها و پست های وبلاگ قرار دهید. سپس می توانید از قالب ها برای ایجاد یک وب سایت با تعداد صفحات وب مورد نیاز استفاده کنید و می توانید هر زمان که بخواهید محتوا را به روز کنید.

قالب های آماده سایت برای طراحی سایت

اگر یک طراح وب نمی تواند در ایجاد وب سایت شما مشارکت داشته باشد، قالب های از پیش ساخته شده گزینه ای عالی برای صرفه جویی در زمان و جلوگیری از خطاهای طراحی قابل توجه در پروژه هستند. آنها همچنین برای مشاغلی که وب‌سایت‌هایشان نیازی به کدنویسی یا سفارشی‌سازی کمی ندارند، ایده‌آل هستند.

۳ مزیت ساخت وبسایت با قالب آماده

۱- صرفه جویی در هزینه 

۲- صرفه جویی در زمان

۳- دارای ویژگی های بسیار

۱- صرفه جویی در هزینه

اگر یک کسب و کار جدید با بودجه کمتر شروع کرده اید، همچنین به یک سایت نیاز دارید، طراحی وبسایت با قالب آماده بهترین گزینه برای شما می باشد. اما طراحی وب سایت سفارشی هزینه دارد و گاهی اوقات برای مدیرانی که به تازگی بیزینسی را آغاز کرده اند دور از دسترس است.

ساخت سایت با قالب از پیش ساخته شده = کمتر شدن هزینه ها

قرار دادن صفحات خود بر روی یک الگو، مقدار زیادی از برنامه نویسی اولیه و هزینه های پرداخت شده توسط توسعه دهندگان را کاهش می دهد، که اغلب سهم بزرگی از هزینه های وب سایت جدید است.
شرکت طراحی وبسایت ماهونیا می تواند به شما کمک کند تا قالب مناسب را پیدا کنید و سپس می تواند صفحات موثری را برای کسب و کار شما با قیمت بسیار مقرون به صرفه تولید کند. همچنین مهم است که به خاطر داشته باشید که وب سایت های مبتنی بر قالب از پیش ساخته شده به طور یکپارچه و منظم به روز می شوند.

۲- صرفه جویی در زمان

اگر زمان برای کسب و کار شما ارزشمند است، طراحی سایت با قالب پیش ساخته شده یک گزینه عالی است، طراحی سایت با این روش می تواند به کاهش زمان کمک کند.
برای بسیاری از صاحبان و مدیران کسب و کار و مدیران بازاریابی، زمان بسیار مهم است و همواره در تلاش هستند تا هر کاری را با مدت زمان بهینه پیش ببرند که این نوع طراحی سایت کاملا باب دل مدیران کسب و کار است.

 یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند یک وب سایت سریع ساخته شود

طراحی وب سایت سفارشی ممکن است چندین هفته طول بکشد. با انجام کارهای زیاد برای به دست آوردن تایید برای چارچوب و طرح، و همچنین ایجاد بهترین ویژگی های طراحی وب سایت برای سرمایه گذاری شما.
انتخاب تم و قالب عالی، مقیاس زمانی را به طور چشمگیری کاهش می دهد و از خدمات طراحی سایت وردپرس میتوانید استفاده کنید.

۳- دارای ویژگی های بسیار زیاد

ساخت سایت با قالب از پیش ساخته شده، علاوه بر آنکه کاملا بهینه و سئو شده است، بلکه ساعات صرف شده برای ایجاد یک طراحی سفارشی شامل حروف، رنگ ها و سبک ها را نیز کاهش می دهد.

به طور کلی قالب های بیساری برای طراحی سایت وجود دارد که تنها کافیست بهترین و مناسب ترین قالب را با توجه به حوزه کاری خود و خدمات خود انتخاب کنید. 

آیا طراحی سایت با قالب آماده روش خوبی است

قالب های وردپرس فقط یک فریم اولیه نیستند. اینها راه‌حل‌های وب‌سایتی هستند که می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید، با محتوای خودمان پر کنید، و سپس راه‌اندازی کنید، با این آگاهی که همه چیزهایی را که برای حضور آنلاین مؤثر نیاز دارید دارید.
این شامل دسترسی شما به پاسخگوترین قالب های وب سایت است که در هر دستگاه یا مرورگری به خوبی کار می کنند.
همچنین، از آنجایی که انتخاب الگوها بسیار گسترده و خلاقانه است. در دستان درست، شما هنوز هم می‌توانید یک وب‌سایت کاملاً فردی با طراحی خوب داشته باشید که مزیت رقابتی مهمی را فراهم می‌کند و طراحی سایت شرکتی از خدمات مهم دیگری است که ماهونیا ارائه میدهد.

جهت مشاوره رایگان و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات طراحی سایت با قالب آماده ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک سایت حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. آیا  میخواهید یک وب سایت عالی برای کشب و کار خود داشته باشید؟ پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا
۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا از خدمات طراحی سایت با قالب آماده ماهونیا استفاده کنیم؟

طراحی با استاندارد های جهانی

ما برای طراحی بر اصول اساسی تمرکز می کنیم، رویکردهای موثر در طراحی وب، که باعث بیشتر و بهتر دیده شدن برند و کسب و کار شما می ‌شود.

ریسپانسیو و واکنشگرا بودن

واکنش گرا بودن سایت طراحی شده این امکان را میدهد تا سایت شما در همه دستگاه ها به خوبی نمایش داده شودکه تیم حرفه ایی ما این کار را به خوبی انجام میدهد.

پشتیبانی و آموزش

خدمات پشتیبانی از سایت طراحی شده با قالب آمادهجز اولین خدمات تیم ماهونیا است که علاوه بر پشتیبانی به شما آموزش های اولیه داده میشود تا بتوانید مطالب و خدمات خود را به روی سایت خود درج کنید.

قیمت مقرن به صرفه

طراحی سایت اختصاصی هزینه‌های بسیاری دارد اما تیم ماهونیا با بالاترین کیفیت و جدیدترین متدهای طراحی سایت و بهترین قیمت سایت مورد نظرتان را برای شما با قالب آماده طراحی خواهد کرد.

هزینه سفارش طراحی سایت با قالب آماده چقدر است؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه طراحی سایت با قالب آماده به عوامل و المان های متعددی بستگی دارد. هر پروژه وب سایت با دیگری کاملا متفاوت است و بعد از تکمیل اطلاعات (نوع حوزه سایت، زبان طراحی سایت، المان های بکار رفته سایت و …) می توان قیمت طراحی سایت را اعلام کرد.

تعرفه طراحی سایت با قالب آماده ماهونیا

طراحی سایت حمایتی
از ۲.۵ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان یک ماهه
 • پرداخت در ۱ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۱ روز
طراحی سایت اقتصادی
از ۵ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان ۲ ماهه
 • پرداخت در ۲ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۳ روز
طراحی سایت پیشرفته
از ۹ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان ۳ ماهه
 • پرداخت در ۲ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۶ روز
طراحی سایت حرفه ای
از ۱۶ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان com
 • پشتیبانی رایگان ۶ ماهه
 • پرداخت در ۳ مرحله
 • مشاوره رایگان سئو
جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت طراحی سایت با قالب آماده کلیک کنید.
قیمت طراحی سایت قالب آماده
پرسش های متداول طراحی سایت با قالب آماده

یک نظر

 • ساناز سالاری گفت:

  سلام وقت بخیر
  از لحاظ امنیتی این نوع طراحی سایت معتبر هست؟

 • کامران رضایی گفت:

  سلام وقت بخیر
  استفاده از قالب‌های آماده برای چه کسب‌وکارهایی مفید است؟

  • ماهونیا گفت:

   استفاده از قالب‌های آماده (Templates) می‌تواند برای انواع مختلفی از کسب‌وکارها مفید باشد. در زیر به برخی از کسب‌وکارهایی که ممکن است از قالب‌های آماده بهره‌برداری کنند اشاره می‌کنم:

   قالب‌های طراحی وبسایت
   قالب‌های وبلاگ
   قالب‌های فروشگاه اینترنتی
   کسب‌وکارهای رستوران و خدمات غذایی
   کسب‌وکارهای حرفه‌ای
   کسب‌وکارهای کودکانه و مراقبت از کودکان
   کسب‌وکارهای آموزشی

   قالب‌های آماده معمولاً برای انجام وظایف طراحی و ساختاردهی کمک می‌کنند و می‌توانند به توسعه سریع تر و بهبود تجربه کاربری (UX) کمک کنند. اما توجه به تنوع نیازهای کسب‌وکار و تطابق قالب با آنها بسیار مهم است تا نتایج مطلوبی حاصل شود.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *