طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

فیلمبرداری تبلیغاتی

خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی ماهونیا

فیلمبرداری تبلیغاتی یکی از ابزارهای حیاتی در دنیای تبلیغات مدرن است. با توجه به توسعه رسانه‌ها و انتشار محتوا در فضای مجازی، استفاده از خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است.

فیلمبرداری تبلیغاتی چیست؟ معرفی کردن محصول یا برند های مختلف در قالب یک ویدئو کوتاه ۱۵ ثانیه تا ۱ دقیقه ای برای جلب توجه مخاطبان. فیلم برداری تبلیغاتی تبلیغاتی محدودیت ندارد و می تواند دقایق بیشتری هم ساخته شود. اما بسته به نظر خود مشتری و خدمات و محصولی که قصد تبلیغات را دارد باید مدت زمان ویدئو مشخص شود.
تیم ما انجام تمامی فیلم برداری های تبلیغات محصول و خدمات و ساخت تیزر تبلیغاتی با دقایق بلند و کوتاه، با جدید ترین متد های روز دنیا و تجهیزات کامل و حرفه ای، برعهده می گیرد. از آن جا که فیلم برداری های تبلیغاتی و ساخت تیزر کاری است با دانش بالا و نیازمند به حوصله، دقت باید تبلیغات خود را به تیمی کاملاً حرفه ای در این زمینه واگذار نمایید.
تبلیغات محصول و تیزری که از آن ساخته می شود نشان دهنده هویت برند و محصولات و خدمات است که باید با کیفیت بالاتری ویدئو ساخته شود و طبق اصول پیش برود تا از دیگر رقبا در این زمینه برتر باشید.

فهرست مطالب

تأثیر ویدئو تبلیغاتی در فروش محصول و خدمات

هدف از ساخت چنین فیلم های تبلیغاتی بیشتر دیده شدن و شناساندن برند به مشتریان است. جامعه هدف در تبلیغات ممکن است متفاوت باشد، پس این نکته بسیار مهم است که در چه نوع پلتفرمی باید ویدئو را منتشر کرد.
به هر حال فیلم برداری های تبلیغاتی برای اینستاگرام ممکن است راحت تر باشد. زیرا دقایق کم تری را می طلبد و فضای کار فانتزی تر باید باشد. دیگر بستر ها مانند آپارات، شبکه های تلویزیونی و یا برای سایت های مختلف هر کدام دستور العمل های متفاوتی می تواند داشته باشد.
با تمامی این نکات فیلم های تبلیغاتی تأثیر خود را به خوبی خواهد گذاشت و با تکرار و ساخت ویدئو های جدید تر مشتری این موضوع را متوجه می شود که با یک برند خوش ذوق طرف است.
برندی که حاضر است برای بهتر دیده شدن هرکاری بکند و تیزر های با کیفیت در سطح جهانی تولید کند و خودش را یک سروگردن از رقبا بالاتر ببرد.
هنگامی که فیلم برداری تبلیغاتی را درخواست می کنید قدمی جدید در کسب و کار خود برداشته‌اید. پس از مشاهده ویدئو، در ذهن مخاطبان به خوبی خواهید ماند. اگر که خدماتی را ارائه می دهید مردم با دیدن تیزر با کیفیت خوش ساخت توجهشان جلب خواهد شد و احتمال زیادی وجود دارد تا به سایت یا پیج و یا شرکت و برند شما نگاهی بیندازد.
تبلیغات محصولاتی مانند لباس، لوازم بهداشتی، کیف و کفش و دیگر محصولات… هم به این گونه عمل می کنند. تفاوت و خاص بودن تیزر تبلیغاتی که مشخص شود، مشتریان خود به خود به سمت شما جذب می شوند و در مسیری جدید با فروش بیشتر و موفقیت بیشتر مواجه خواهید شد.

عوامل داشتن تیزر تبلیغاتی با کیفیت

یک فیلم برداری تبلیغاتی و در نهایت داشتن تیزر تبلیغاتی برای انتشار باید جذاب باشد. حال این جذاب بودن چگونه به دست می‌آید؟

• ویدئو باید با دوربین های باکیفیت گرفته شود
• از ترکیب رنگ های مخصوص به برند استفاده شود
• ویدئو به اندازه و کافی باشد (نه خیلی بلند مدت، نه خیلی کوتاه مدت)
• محصول و خدمات به درستی برای بیننده تعریف شده باشد
• استفاده از بازیگران حرفه ای در این زمینه
• در صورت نداشتن بازیگر، استفاده از کار های گرافیکی و خلاق
• معرفی نمودن برند همراه با ویژگی های مجموعه
• فیلم برداری طبق نیاز روز فضای کسب و کار با تکنیک های حرفه ای
• استفاده از تجهیزات نورپردازی برای کیفیت بیشتر تصویر و قاب بندی
• دیگر مواردی که تیم کاردرست فیلم برداری باید رعایت کنند…

ویژگی‌های بارز یک تیزر تبلیغاتی خوب

.مخاطب هدف را شناسایی کنید.

.مدت زمان فیلم برداری تبلیغاتی.

.تیم با تجربه و حرفه‌ای داشته باشید.

.تدوین به همراه طرح‌های گرافیکی.

.تیزر داستانی داشته باشید.

.المان‌های بصری را به نمایش بکشید.

مخاطب هدف را شناسایی کنید

مخاطب هدف بستگی به هدف برند شما و محصول و خدماتی که دارید بستگی دارد. اگر که کسب و کار شما تولید و فروش لوازم‌آرایشی بهداشتی است پس مخاطب هدفتان خانم های ۱۸ تا ۵۰ الی بیشتر می باشد. تیزر تبلیغتی و فیلم برداری باید به نحوی باشد تا این قشر از جامعه از برند شما خوششان بیاید و حلب توجه داشته باشد.

 

مدت زمان فیلمبرداری تبلیغاتی

مدت زمان تیزر رابطه مستقیمی با انتشار ویدئو در انواع بستر های اینترنتی دارد. ولی باز هم باید دقت کرد تا چه نوع تبلیغات را برای انتشار در نظر گرفته اید. برخی از تیزرهای هستند ۵ الی ۱۰ ثانیه هستند. برخی دیگر هستند که نیاز دارند تا محصولشان را به طور مفصل توضیح دهند و طبیعتاً مدت زمان بیشتری می‌طلبد. قبل از شروع ساخت ویدئو باید این نکات را در نظر بگیرید.

استفاده از تیم با تجربه و حرفه ایی

فیلم برداری تبلیغاتی کار آسانی نیست. خیلی بهتر است تا با تیمی مجرب و قوی کار کنید تا در فصول مختلف زمستان و تابستان، مکان های مختلف فیلم برداری آبی یا کوهستانی و… بتوانند بهترین خود را بگذارند و تیزری با کیفیت تولید کنند. موردی که اگر خواستید می توانید با شماره تماس های درج شده تماس حاصل نمایید و سفارش یک تیزر و فیلم برداری تبلیغاتی را داشته باشید.

تدوین با طرح های گرافیکی

این روزها که ابزار های زیادی برای ساخت طرح های گرافیکی وجود دارد و اکثرا هم این کار را انجام می دهند خیلی خوب است تا حتی از موشن گرافیک استفاده کنید. تدوین درست باعث شده تا بیننده از تیزر تبلیغاتی لذت بیشتری ببرد و مانند یک فیلم مجذوب آن شود. هم چنین طرح های گرافیکی به تیزر کمک خوبی می کنند تا برخی از پیام ها را با چنین ابزاری به مخاطب برسانیم.

تیزر داستانی داشته باشید

بیننده با فیلم و تیزر هایی که به صورت داستانی پیش می روند این نکته را دریافت می کنند که تیزر هدف و پیامی را دارد. به همین دلیل نسبت به تیزر هایی که تا آن موقع دیده اند تفاوتی را حس می کنند و می دانند که برند هزینه خوبی برای ساخت فیلم کرده است. پس حتماً از محصول و خدمات با کیفیت و مناسبی هم برخوردار است.

المان‌های بصری را به نمایش بکشید

وقتی بیننده با هویت بصری برند شما آشنا می شوند می توانند شخصیت و اعتبار بیشتری را برای شما داشته باشند. به علاوه، با به نمایش گذاشتن لوگو و ست اداری برند و شرکتی که دارید آن نظم و جدیتی که دارید را انتشار دهید و از نظر شیک بودن، برندتان را چند پله بالاتر برده‌اید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک فیلم تبلیغاتی حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا از خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟

فیلمبرداری با بهترین دوربین

فیلمبرداری با جدیدترین متدها

انجام کار در بهینه ترین زمان

فیلمبرداری با قیمت مقرون بصرفه

تعرفه فیلمبرداری تبلیغاتی ماهونیا

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت فیلمبرداری تبلیغاتی کلیک کنید.
قیمت فیلمبرداری تبلیغاتی
پرسش های متداول فیلمبرداری تبلیغاتی