طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

خدمات تلفن گویا

راه اندازی تلفن گویا ماهونیا

راه اندازی تلفن گویا ivr برای تمامی شرکت ها و سازمان ها امری بسیار ضروری است. استفاده از خدمات تلفن گویا به کسب و کارها کمک می کند تا به صورت پویا با مشتریان خود تعامل داشته باشند و مشتریان را از طریق این خدمات جذب کنند.

راه اندازی خدمات تلفن گویا (IVR) یک فناوری سیستم تلفن خودکار است که به تماس‌گیرندگان ورودی اجازه می‌دهد تا از طریق سیستم پاسخ صوتی پیام‌های از پیش ضبط‌ شده، بدون نیاز به صحبت با نماینده، به اطلاعات دسترسی داشته باشند، و همچنین از گزینه‌های منو از طریق انتخاب صفحه کلید با صدای لمسی یا گفتار استفاده کنند. شما میتوانید برای شرکت خود از خدمات تلفن گویا ماهونیا استفاده نمایید.

سامانه تلفن‌ گویا چیست؟

نصب تلفن گویا یا سیستم پیام صوتی یک سیستم تلفنی است که به کاربران امکان دریافت، ضبط و پخش پیام های صوتی و پاسخگویی خودکار به تماس ها را می دهد. این سیستم به طور خودکار کار می کند و دارای ویژگی هایی مانند خواندن پیام های صوتی و گزارش است.

با استفاده از سیستم پیام صوتی هوشمند، می توانید پیام های صوتی در مورد محصولات و خدمات خود به مشتریان ارائه دهید، از طریق پیام های صوتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و امکاناتی مانند ارسال پیام های صوتی گروهی داشته باشید.

سیستم پیام صوتی هوشمند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و ارتباطی موثر در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود. این سیستم بسیار ساده و موثر است و به کاربران این امکان را می دهد که سریع و با هزینه کم با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و در نتیجه فروش و بازاریابی خود را بهبود بخشند.

تلفن گویا چگونه کار میکند؟

تلفن گویا یک سیستم تلفن خودکار است که به تماس‌گیرندگان اجازه می‌دهد تا از طریق ورودی Dialtone از صفحه‌کلید یا از طریق پاسخ صوتی با یک سیستم تلفنی رایانه‌ای ارتباط برقرار کنند. 

سیستم پیام صوتی هوشمند به قدری مورد استفاده قرار گرفته‌اند که احتمالاً متوجه شده‌اید که بیشتر از آنچه می‌توانید به یک پیام از پیش ضبط‌شده گوش می‌دهید یا با یک دستیار مجازی از طریق تلفن ارتباط برقرار می‌کنید.

دستگاه های تلفن هوشمند قبل از انتقال خودکار تماس به بخش مناسب، تماس های تلفنی ورودی را با جمع آوری اطلاعات مربوط به درخواست مشتری مدیریت می کنند.

 

چرا به تلفن گویا نیاز داریم؟

هر شرکت و سازمانی برای بهبود عملکرد کار خود به تلفن گویا نیاز دارد. در ادامه با چند تا از کاربردهای اسای آن در شرکت ها آشنا خواهیم شد:

۱- ارتباط بهتر شرکت ها و سازمان ها با کاربران

۲- معرفی صحیح سازمان

۳- امنیت

۴- بالا بودن کیفیت صدا

۵- راحتی بیان برای خریدار

۶- منشی خودکار

۱- ارتباط بهتر شرکت ها و سازمان ها با کاربران

 

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای ارتباط با مشتریان خود از تلفن گویا استفاده می کنند. با تلفن هوشمند می توانید با این شرکت ها و سازمان ها ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را به سرعت حل کنید.

 

۲- معرفی صحیح تلفن گویا

طبیعتا اولین کاری که سیستم پیام صوتی هوشمند انجام می دهد معرفی بخش های مختلف شرکت است تا مشتری بتواند بخش مورد نظر را برای ارتباط انتخاب کند و در وقت خود و کارکنان سازمان صرفه جویی کند. برای مثال با شماره ۱ با واحد فروش تماس بگیرید یا با شماره ۲ با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. یا مثلا برای ارسال فکس عدد ۵ را وارد کنید یا برای تماس با واحد مالی شماره ۶ را بگیرید.

۳- امنیت

تلفن هوشمند از نظر امنیتی بهتر از تلفن همراه است زیرا برای هک شدن و دسترسی به اطلاعات شخصی شما نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه دارد.

۴- بالا بودن کیفیت صدا

 یک تلفن هوشمند با کیفیت صدای بهتر نسبت به تلفن همراه به شما این امکان را می دهد که در مکالمه خود بهتر بشنوید و صدایی با کیفیت بهتر دریافت کنید.

۵- راحتی بیان برای خریدار

در بسیاری از موارد، مشتریان علاقه ای ندارند که شکایات یا انتقادات خود را مستقیماً با پرسنل سازمان مطرح کنند. ترکیب سیستم پیام صوتی هوشمند با بخش انتقادات و پیشنهادات به مشتری این فرصت را می دهد تا در مورد مسائل یا مشکلاتی که نمی توان مستقیماً با مدیران از طریق بدنه سازمان درمورد آنها صحبت کرد بحث کند

۶- منشی خودکار

اگر از یک مرکز تلفن نسل جدید استفاده می‌کنید، ویژگی‌هایی مانند صف‌های تماس خودکار، فکس به ایمیل، پیام‌ها به ایمیل و غیره می‌توانندسیستم پیام صوتی هوشمند شما را به یک منشی تمام عیار تبدیل کنند و کانال‌های ارتباطی مشتریان را بدون نیاز به واسطه‌های پرسنلی جداگانه به هم متصل کنند.

مزایای استفاده از تلفن گویا چیست؟

استفاده از سیستم پیام صوتی هوشمند برای تجارت مزایای زیادی دارد، به عنوان مثال:

بهبود تجربه مشتری: 

صرفه جویی در هزینه: 

بهبود کیفیت خدمات: 

گسترش بازار: 

افزایش بهره وری:

۱- بهبود تجربه کاربری

تلفن ivr به مشتریان این امکان را می دهد که با مشاغل در تماس باشند و برخی از وظایف خدمات مشتری را در یک دستگاه خودکار خودکار کنند. به همین ترتیب، کاربران می توانند به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

۲- صرفه جویی در هزینه

با استفاده از تلفن گویا، مشاغل می توانند هزینه های خود را کاهش دهند و در هزینه های ارتباطی، کارکنان و سایر هزینه های مربوط به خدمات مشتری صرفه جویی کنند.

۳- بهبود کیفیت خدمات

با استفاده از سیستم پیام صوتی هوشمند، کسب و کارها می توانند خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند و با افزایش امتیاز رضایت مشتری، کیفیت خدمات خود را بهبود بخشند.

۴- گسترش بازار

استفاده از تلفن vir به کسب و کارها کمک می کند تا بازار خود را گسترش دهند و رقابت را با سایر مشاغل در این زمینه بهبود بخشند.

۵- افزایش بهره وری

 کسب و کارها با استفاده از تلفن گویا می توانند بهره وری خود را بهبود بخشند و تعامل با مشتریان خود را افزایش دهند و به نوبه خود بهبود کسب و کار خود را تسریع کنند.

استفاده از خدمات تلفن گویا برای چه کسب و کارهایی مناسب می‌باشد؟

تلفن گویا یکی از ابزارهایی است که در صنعت خدمات رسانی به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از کسب و کارها از جمله بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های پست، شرکت های تجارت الکترونیک، شرکت های ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی و … برای بهبود تلفن ivr گویا از خدمات مشتریان استفاده می کنند.

علاوه بر این، کسب و کارهایی که با مشتریان خود در ارتباط هستند و به صورت تلفنی تعامل دارند مانند خدمات پشتیبانی، خدمات پیش فروش، خدمات پس از فروش و … نیز می توانند از سیستم پیام صوتی هوشمند برای بهبود خدمات خود با افزایش امتیاز استفاده کنند. می تواند رضایت مشتری را بهبود بخشد.

تقریباً هر شغل و سازمانی که مستقیماً با مشتریان خود سروکار دارد، نیاز به ارتباط تلفنی دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که اکثر کسب و کارها می توانند با استفاده از خدمات سیستم پیام صوتی هوشمند ارتباط تلفنی مشتریان با کارکنان خود را تسریع بخشند.

اما در برخی مشاغل این نیاز بیشتر احساس می شود:

      مشاغلی که نیاز به سیستم صف دارند. بیمارستان ها، درمانگاه ها و …
      مشاغلی که نیاز به داستان سرایی دارند.
      مشاغلی که نیاز به مسابقه تلفنی دارند.
      مشاغلی که نیاز به ثبت بلیط دارند.
      مشاغلی که نیاز به راهنمایی مشتری به بخش های مختلف شرکت دارند.
      مشاغلی که دارای سیستم رزرواسیون تلفنی هستند.

راه اندازی تلفن گویا برای شرکت ها و سازمان ها

راه اندازی تلفن گویا به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و ارتباطی موثر برای شرکت ها و سازمان ها بسیار مفید است. با استفاده از تلفن هوشمند می توانید به راحتی و با کمترین هزینه پیام های صوتی معرفی محصولات و خدمات خود را برای مشتریان ارسال کنید و در نتیجه بازاریابی خود را بهبود ببخشید.

برای راه اندازی تلفن هوشمند برای شرکت خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- انتخاب ارائه دهنده خدمات تلفن ثابت: برای راه اندازی تلفن گویا باید با ارائه دهنده خدمات تلفن ثابت تماس بگیرید و تلفن ثابت بگیرید.

۲- دریافت دستگاه تلفن هوشمند: پس از گرفتن خط تلفن ثابت، باید برای خود یک دستگاه تلفن گویا تهیه کنید. دستگاه تلفن هوشمند باید قادر به ضبط و پخش خودکار پیام های صوتی باشد.

۳- تنظیمات سیستم تلفن گویا: پس از دریافت دستگاه تلفن، باید تنظیمات سیستم تلفن را انجام دهید. برای این منظور باید پیام های صوتی معرفی محصولات و خدمات خود را ضبط و سپس در دستگاه تلفن آپلود کنید.

۴- تبلیغ و ارتباط با مشتریان: پس از راه اندازی سیستم تلفن هوشمند، به راحتی می توانید پیام صوتی معرفی محصولات و خدمات خود را برای مشتریان ارسال کرده و با آنها در ارتباط باشید. علاوه بر این، می توانید از ویژگی هایی مانند ارسال پیام های صوتی گروهی استفاده کنید.

۵- پیگیری و گزارش گیری: برای پیگیری نتایج استفاده از این نوع تلفن باید از امکانات گزارش دهی سیستم استفاده و نتایج را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید از نتایجی که به دست می آورید استفاده کنید و بازاریابی خود را بهبود ببخشید.

ب

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

شما میتوانید برای نصب و راه اندازی تلفن گویا ivr با شرکت ماهونیا در ارتباط باشید و یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال نمایید.

مسیر سفارش ماهونیا
۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا تلفن گویا ماهونیا

پوشش خدمات در تمامی نقاط

کیفیت خدمات بالا

ارائه پشتیبانی منظم

قیمت مقرن به صرفه راه اندازی ivr

هزینه راه اندازی تلفن گویا چقدر است؟

هزینه راه اندازی تلفن گویا برای شرکت ها و سازمان ها بسیار متغیر است. هزینه راه‌اندازی این نوع تلفن به صورت جمعی از هزینه خط تلفن، دستگاه تلفن و هزینه‌های اضافی با توجه به شرایط خاص شما محاسبه می‌شود. برای دقیق‌تر بودن، پیشنهاد می‌شود با شرکت ماهونیا تماس بگیرید و از هزینه‌های دقیق راه‌اندازی تلفن گویا استعلام بگیرید.

تعرفه راه اندازی تلفن گویا ماهونیا

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت خدمات تلفن گویا کلیک کنید.
هزینه راه اندازی تلفن گویا

سخن پایانی استفاده از خدمات تلفن گویا

استفاده از تلفن گویا برای مشاغل می تواند به بهبود خدمات مشتری، کاهش هزینه های فروش و پشتیبانی، بهبود فرآیندهای تجاری و گسترش بازارها کمک کند. با استفاده از این نوع می توانید خدمات خود را به صورت خودکار و مستمر ارائه دهید و دسترسی آسان به اطلاعات و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

 

برای استفاده حداکثری از تلفن گویا، بهتر است قبل از شروع به کار، استراتژی داشته باشید و به مشتریان خود فرصت دهید تا با استفاده از این نوع تلفن با کسب و کار شما تعامل موثری داشته باشند.

 

همچنین برای بهبود استفاده از این نوع تلفن بهتر است از فناوری مدرن و پیشرفته استفاده شود و از روش های خودکار و هوشمند برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده شود.

 

با استفاده موثر از این نوع تلفن، می توانید کسب و کار خود را بهبود بخشیده و خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. با توجه به مزایای استفاده از تلفن گویا، توصیه می کنیم از این ابزار موثر در برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار خود استفاده کنید و با ساده سازی فرآیندها، پیشرفت های چشمگیری را در کسب و کار خود تجربه کنید.

پرسش های متداول تلفن گویا

تلفن گویا Interactive Voice Response (IVR) به یک سیستم خدمات تلفنی اشاره دارد که به مشتریان کمک می کند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند و با استفاده از گزینه های صوتی خدمات مورد نیاز خود را از طریق تلفن دریافت کنند.

استفاده از تلفن گویا به کسب و کارها اجازه می دهد تا با مشتریان خود در ارتباط باشند و به طور خودکار برخی از وظایف خدمات مشتری را به یک دستگاه خودکار اختصاص دهند. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات مشتریان، اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات، پرداخت آنلاین، ثبت سفارش و غیره می باشد.

‫3 نظر

  • Avatar مهندس شاکری گفت:

    راه اندازی تلفن گویا برای شرکت های کوچیک هم خوبه؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *