طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

ساخت تیزر تبلیغاتی ماهونیا

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی از عناوین جذاب، تصاویر چشم نواز و تعلیق برای ایجاد سر و صدا در اطراف یک برند و ایجاد هیجان در مورد محصول جدید آن استفاده می کند.!!!

تیزر تبلیغاتی به مجموعه ای از تبلیغات گفته می شود که به آرامی اطلاعات مربوط به یک رویداد و یا شرکت و بیزنس و خدمات و محصولات و … را معرفی میکند. همچنین از این نوع تیزهای تبلیغاتی، به عنوان کمپین‌های پیش از راه‌اندازی نیز استفاده میکنند. این نوع فیلمبردای تبلیغاتی سرنخ‌هایی برای ارائه نکاتی در مورد شرکت و کسبو کار و یا خدمات و محصولات به مخطبان میدهد. سرنخ ها ممکن است ساده یا رمزآلود باشند و مخاطبان را ترغیب کنند تا پیام پشت هر تبلیغ را رمزگشایی کنند. هدف از ساخت و انتشار تیزر های تبلیغاتی این است که مردم را به صحبت در مورد یک برند یا محصول خاص تشویق کنند که باعث افزایش آگاهی و تعامل می شود. برای ساخت تیزر تبلیغاتی میتوانید با تیم ماهونیا در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی

خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی

خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی شامل فرآیند طراحی و تولید ویدئوهای کوتاه و جذاب است که به منظور تبلیغ و ترویج محصولات، خدمات، یا برندها استفاده می‌شود. این خدمات شامل ایجاد ایده‌های خلاقانه برای تبلیغ، نوشتن اسکریپت، انتخاب بازیگران یا انیماتورها، خدمات عکاسی و فیلمبرداری، ویرایش و اضافه کردن جلوه‌های ویژه، انتخاب موسیقی متناسب، و انتشار و توزیع در کانال‌ها و شبکه‌های مختلف اجتماعی می‌شود.

این تیزرها به منظور جلب توجه مخاطبین، افزایش شناخت برند، و تحریک علاقه‌ی آن‌ها به خرید یا استفاده از محصول یا خدمات ارائه شده، طراحی می‌شوند. با توجه به اهمیت رساندن پیام تبلیغاتی به صورت جذاب و مؤثر، خدمات ساخت تیزر از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و به عنوان یکی از ابزارهای کلیدی در استراتژی‌های تبلیغاتی شرکت‌ها و برندها به کار می‌روند.

اهمیت استفاده از تیزر تبلیغاتی در پیشرفت بیزنس چیست؟

بازاریابان از طیف گسترده ای از تکنیک های تبلیغاتی و استراتژی های ارتباطی برای تبلیغ محصولات، خدمات و رویدادها استفاده می کنند. تیم تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی ماهونیا، متشکل از یک تیم متنوع و با استعداد از نویسندگان، گرافیک کاران، مشون کاران، محققان و کارشناسان موضوعی است که با داده ها می توانند برای شما و کسب و کارتان بهترین و باکیفیت ترین تیزرتبلیغاتی را بسازند به گونه ایی بیزینس شما را به سمت مسیر موفیت هدایت کند.

کمپین استفاده از تیزر چگونه اجرا میشود؟

بازاریابانی که کمپین‌های تبلیغاتی را توسعه می‌دهند، هر مرحله از استراتژی ارتباطی خود را با دقت برنامه‌ریزی می‌کنند تا مطمئن شوند که هر تبلیغی باعث ایجاد تعلیق و هیجان منتهی به افشای نهایی می‌شود. آنها ممکن است از انواع مختلفی از رسانه ها برای ایجاد این تبلیغات از جمله فیلم ها، تصاویر گرافیکی، عکس ها، صداها و فایل های GIF استفاده کنند.

چرا باید از تیزر تبلیغاتی برای برند خود استفاده کنیم؟

بازاریابان از تیزر های تبلیغاتی استفاده می کنند زیرا در جلب علاقه موثر هستند. استفاده از این نوع کمپین همچنین به بازاریابان این امکان را می دهد که داستانی در مورد محصول، خدمات، رویداد یا کسب و کاری که در طول زمان تبلیغ می کنند بیان کنند، که می تواند آن را به یاد ماندنی تر از یک اعلامیه کند. کمپین های تیزر نیز به خوبی کار می کنند زیرا:

تیزر تبلیغاتی خلاقانه

• احساس مشارکت ایجاد کنید:

کمپین‌های تیزر ابزاری عالی برای ایجاد احساس راز در طرفداران هستند که می‌تواند به آنها کمک کند تا رابطه شخصی‌تری با برندی که بازاریابی می‌کنید ایجاد کنند.

 

• ایجاد کنجکاوی:

سرنخ‌ها و پیام‌های رمزآمیزی که بازاریابان برای ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند، حس کنجکاوی مخاطبان و تمایل آنها به دانش را جلب می‌کند.

• تشویق مکالمه:

 کمپین های تیزر به اعضای مخاطبان چیزی برای صحبت در مورد آن می دهد، زیرا آنها سعی می کنند آنچه را که اعلان بزرگ است کشف کنند، که می تواند به تقویت حس جامعه در اطراف یک برند کمک کند.

• یک تجربه تعاملی ارائه دهید:

اعضای مخاطب اغلب تلاش می‌کنند تا بفهمند همه سرنخ‌های مختلف در یک کمپین تیزر به چه معنا هستند، که تجربه‌ای تعاملی و بازی مانند ایجاد می‌کند که رقابت دوستانه با طرفداران دیگر را تشویق می‌کند.

مراحل طراحی تیزر تبلیغاتی

 

مرحلهشرح
۱. ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی:– تعیین هدف از ساخت تیزر – مشخص کردن مخاطبان هدف – تعیین بودجه – انتخاب ایده و سناریو
۲. پیش‌تولید:– نوشتن اسکریپت – انتخاب عوامل (بازیگران، لوکیشن،…) – تهیه تجهیزات – برنامه‌ریزی زمان‌بندی
۳. تولید:– فیلمبرداری – ضبط صدا – تدوین و مونتاژ
۴. پس‌تولید:– صداگذاری – جلوه‌های ویژه – اصلاح رنگ – تیتراژ
۵. انتشار:– انتخاب رسانه‌های مناسب برای پخش تیزر – تعیین زمان پخش – رصد و پایش اثربخشی

۴ نکته برای ایجاد یک تیزر تبلیغاتی

۱- مرموز باشید

۲- سرنخ هارا به آرامی آشکار کنید

۳- انگیزه ایجاد کنید

۴- مستقیم اهداف خود را بگویید

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات تیزر تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک تیزر ویژه و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا
۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱. مرموز باشید:

برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق، رازی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا آن را حل کنند. می‌توانید از تصاویر یا پیام‌های مرموز استفاده کنید، سرنخ‌هایی را در معماها یا قطعات پازل ارائه دهید یا سؤالاتی را برای تشویق طرفداران به حدس زدن خبرهای هیجان‌انگیز برای آنها بگنجانید.
از تخیل خود برای ایجاد تبلیغات خلاقانه و تعاملی استفاده کنید که باعث ایجاد تعلیق می شود. این می تواند به شما کمک کند تا مخاطبین را به دنبال کردن برند شما به صورت آنلاین تشویق کنید و برای به روز رسانی های آینده بررسی کنید.

۲. سرنخ هارا به آرامی آشکار کنید:

پس از شناسایی انواع سرنخ هایی که قصد ایجاد آنها را دارید، به آرامی آنها را آشکار کنید. با به اشتراک گذاشتن یک تبلیغ در هر روز یا حتی هر هفته، می توانید به ایجاد تعلیق در مدت زمان طولانی تری ادامه دهید. این به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا زمانی که کمپین تبلیغاتی شما هنوز فعال است، آن را کشف کنند.

هر چند وقت یک‌بار انتخاب می‌کنید که سرنخ‌ها را فاش کنید، ممکن است به زمانی بستگی داشته باشد که باید اعلام نهایی خود را اعلام کنید. تعیین کنید که چه زمانی قصد دارید آخرین پیام را فاش کنید و سپس برای ایجاد یک تقویم محتوا به عقب کار کنید تا بتوانید بر اساس آن تبلیغات فردی خود را برنامه ریزی کنید.

۳. انگیزه ایجاد کنید:

به جای تکیه بر کنجکاوی انسانی، انگیزه ای برای تشویق افراد به منظور یافتن اعلان بزرگ قبل از پایان کمپین تبلیغاتی خود ایجاد کنید.

یکی دیگر از روش های محبوب بازاریابی برای تشویق فالوورها، تشویق آنها به اشتراک گذاری پست های مرتبط با کمپین تبلیغاتی در صفحات رسانه های اجتماعی است. هنگامی که افراد زیادی یک پست خاص را به اشتراک می گذارند، سرنخ بعدی به طور خودکار باز می شود. این حس کار تیمی و همکاری ایجاد می کند و در عین حال مردم را تشویق می کند که به تبلیغ برند شما به صورت آنلاین ادامه دهند.

۴. مستقیم اهداف خود را بگویید:

از زبان ساده و مختصر استفاده کنید تا به مخاطب خود بگویید که می‌خواهید در آینده چه اقدامی انجام دهد. برخی از نمونه‌های فراخوان برای اقدام واضح عبارتند از:

• منتظر سرنخ های بیشتر باشید.

• برای به روز رسانی های بیشتر ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید.

• برای باز کردن سرنخ های بیشتر، این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

• بهترین حدس خود را با گذاشتن نظر در زیر به اشتراک بگذارید.

• برای به روز ماندن در لیست پستی ما مشترک شوید.

این می تواند مشارکت مخاطبان شما در کمپین تبلیغاتی شما را آسان تر کند و مشارکت را تشویق کند.

چرا از خدمات تیزر تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟

دارای یک دهه تجربه

کیفیت تولید بالا

ارائه راهکارهای خلاقانه

قیمت مقرن به صرفه

قیمت ساخت تیزر چقدر است؟

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی مانند مدت زمان فیلم، کیفیت تصویر، نوع محتوا، بازیگران و موسیقی استفاده شده و هزینه های تولید و پخش بستگی دارد.  شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت با تیم مشاوره ماهونیا تماس حاصل نمایید.

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی کلیک کنید.
قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

سخن پایانی ساخت تیزر تبلیغاتی

یک تیزر تبلیغاتی عالی باید کاربران را وادار کند که کلیک کنند و درباره آنچه تبلیغ کننده ارائه می دهد بیشتر بیاموزند. شما می توانید با ایجاد رمز و راز در مورد برند خود مشتریان را جذب کنید. با انجام بازی های حدس زدن و افشای اطلاعات در تکه های کوچک آنها را درگیر نگه دارید. به این ترتیب می توانید کنجکاوی آنها را سیری ناپذیر نگه دارید. در نظر داشته باشید که با یک تیزر قوی میتوانید به برندینگ خود کمک کنید.

پرسش های متداول تیزر تبلیغاتی

برای اندازه گیری عملکرد واقعی یک تیزر می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. برخی از روش های رایج برای اندازه گیری عملکرد تبلیغات عبارتند از:

۱. بررسی تعداد بازدید

۲. بررسی نرخ کلیک

۳. بررسی اعداد فروش

۴. آزمایش تغییر در شناخت برند

۵. بررسی نظرات مخاطبان

به طور کلی برای سنجش عملکرد واقعی یک تیزر تبلیغاتی باید از شاخص های مناسب برای هدف و نوع تبلیغ استفاده کرد و نتایج را به دقت ارزیابی کرد.

انتخاب موضوع مناسب برای تیزر یکی از مهم ترین عوامل موفقیت آن است. برای انتخاب بهترین موضوع برای تیزر تبلیغاتی می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

مشتریان هدف را شناسایی کنید.

رقبا را بررسی کنید.

ارزیابی بازارپسندی

بر مزیت رقابتی تمرکز کنید.

استفاده از ایده های جدید و خلاقانه