طراحی سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت ماهونیا

خدمات سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مجموعه ای از روش هایی است که برای بهبود رتبه صفحات سایت و محتوای آنها پیاده سازی میشود تا سایت در نتایج انواع جستجوگرها مانند گوگل، بینگ، یاندکس و یاهو نمایش داده شود. اهمیت سئو برای کسب و کارهای آنلاین به دلیل حضور در نتایج برتر گوگل بسیار بالاست.

خدمات سئو سایت یا بهینه سازی سایت که عبارت انگلیسی آن SEO است مخفف عبارت ” Search Engine Optimization” به معنای “بهینه سازی موتور جستجو” است. به عبارت ساده، سئو به معنای فرآیند بهبود وب سایت شما برای افزایش دیده شدن آن در موتورهای جستجو از جمله: گوگل، مایکروسافت، بینگ، یادنکس و … است.

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، درواقع فرآیند بهینه‌سازی پیکربندی فنی سایت، مرتبط بودن محتوا و محبوبیت یک لینک به یک وب‌سایت است، به طوری که صفحات آن به راحتی یافت می‌شوند، مرتبط‌تر و محبوب‌تر با جستجوی کاربران هستند و در نتیجه رتبه بهتری از موتورهای جستجو دریافت می‌کنند.

خدمات سئو سایت

موتورهای جستجو به افراد کمک می کنند تا آنچه را که در اینترنت به دنبال آن هستند پیدا کنند. چه به دنبال یک محصول، یک رستوران یا رزرو هتل برای تعطیلات و یا حتی برای رسیدن به پاسخ سوالات خود باشید، موتورهای جستجو محلی برای شروع زمانی هستند که به اطلاعات نیاز دارید.  سئو سایت، برای صاحبان مشاغل یک فرصت ارزشمند است تا بتوانند با بهینه سازی سایت خود، ترافیک اورگانیکی را در سایت خود ایجاد کنند.

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) مجموعه ای از فرآیند هایی که گوگل به آن ها امتیاز میدهد و در نتیجه ساعث میشود تا سایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشد تا ترافیک بیشتری دریافت کنید. معمولاً هدف کسب‌وکارها قرار گرفتن در صفحه اول نتایج Google برای جستجوی عباراتی است که بیشترین ارتباط را با مخاطبانشان دارد. بنابراین سئو به همان اندازه که به جنبه های فنی پیکربندی وب سایت شما مربوط می شود، به درک خواسته ها و نیازهای مخاطبان نیز مربوط می شود.

 

فهرست مطالب

خدمات سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO ) چیست؟

سئو سایت یا همان بهینه سازی موتور جستجو، زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال است که شامل بهینه سازی وب سایت ها و صفحات وب برای موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل است. از آنجایی که این موتورهای جستجو به روشی غالب برای یافتن تقریباً هر چیزی تبدیل شدند، روش‌های مختلفی برای کمک به سازمان‌ها برای بهبود دیده شدن دارایی‌های دیجیتال خود پدید آمده‌اند.

اصطلاح “بهینه سازی موتور جستجو (SEO)” به ترکیبی از تاکتیک های سئو داخلی و سئو خارجی اشاره دارد. موتورهای جستجوی اصلی هر کدام الگوریتمی برای رتبه بندی صفحات در نتایج جستجو دارند. 

 

چرا بهینه سازی سایت مهم است؟

در دنیای مدرن، فناوری بخشی ضروری از زندگی است و موتورهای جستجو نقش مهمی در این واقعیت دارند. هزاران کاربر تقریباً در هر ثانیه در هر روز سؤالات موتورهای جستجو را انجام می دهند. این یک مخاطب بسیار بزرگ و دائماً پر شده است تا از دیدگاه بازاریابی به آن دسترسی پیدا کنید.

با کاوش در داده‌ها، مشخص می‌شود که بهینه سازی سایت بازاریابی یک ابزار فوق‌العاده قدرتمند است. آمار زیر ارقام تقریبی را برای نشان دادن تأثیر بازاریابی موتورهای جستجو نشان می دهد:

آماری جالب از استفاده کاربران از اینترنت!!!

 

 • هر روز ۶۷۰۰۰ کاربر هر ثانیه در گوگل جستجو می کنند.
 • ۹۳ درصد از تلاش های آنلاین با پرس و جو موتور جستجو شروع می شود.
 • ۸۰ درصد از جستجوگران تبلیغات پولی در نتایج جستجو را نادیده می گیرند.
 • ۵۸ درصد از جستجوهای آنلاین از دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.
 • ۴۶ درصد از جستجوهای گوگل به صورت محلی و جغرافیایی متمرکز هستند.
 • ۳۹ درصد از ترافیک جهانی به وب سایت های تجارت الکترونیک از موتورهای جستجو سرچشمه می گیرد.

در مجموع، موتورهای جستجو نشان دهنده خطی عظیم از مشتریان بالقوه برای اهداف بازاریابی هستند. علاوه بر این، استراتژی های بازاریابی سئو نسبت به بازاریابی سنتی یا تلاش های تبلیغاتی نرخ تبدیل بسیار بالاتری دارند. بنابراین، سازمان هایی که بازاریابی موتورهای جستجو را نادیده می گیرند، بازاریابی و گسترش کسب و  کار خود را به خظر می اندازند.

 

خدمات سئو سایت حرفه ای
خدمات سئو سایت حرفه ای

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

موتورهای جستجو برای هر درخواست جستجویی که کاربر انجام می دهد، نتایج را برمی گرداند. برای انجام این کار، آنها شبکه گسترده وب سایت هایی را که وب را تشکیل می دهند، بررسی و درک می کنند. آنها یک الگوریتم پیچیده را اجرا می کنند که تعیین می کند کدام نتایج برای هر جستجوی جستجو نمایش داده شود.

 
درخواست سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت (Search Engine Optimization) یکی از عوامل کلیدی برای موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی است. با توجه به رقابت فراوان در بازار آنلاین، داشتن یک وب‌سایت جذاب و قابل دسترس برای مخاطبان امری بسیار حیاتی است. این مقاله به شما در مورد اهمیت  سئو سایت، چگونگی بهینه‌سازی و توسعه وب‌سایتتان برای جلب ترافیک از موتورهای جستجو و افزایش نمایه گوگل می‌پردازد.

 

انواع خدمات سئو

 • سئو کلاه سفید
 • سئو کلاه خاکستری
 • سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به تکنیک‌ها و روش‌های بهینه‌سازی وب‌سایت اشاره دارد که با رعایت قوانین و مقررات موتورهای جستجو صورت می‌گیرد. این روش‌ها برای بهبود رتبه و مرئیت وب‌سایت در نتایج جستجوی ارگانیک (عدم پرداخت برای تبلیغات) استفاده می‌شوند.

 

 

 

 

 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری به تکنیک‌ها و روش‌های بهینه‌سازی وب‌سایت اشاره دارد که در مرز بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه قرار دارند. این روش‌ها به طور گوناگونی استفاده می‌شوند و ممکن است در برخی موارد قانونی باشند و در دیگر موارد نه. سئو کلاه خاکستری در واقعیت یک منطق وسط بین دو روش سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه است.

 

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به تکنیک‌ها و روش‌های بهینه‌سازی وب‌سایت اشاره دارد که با نقض قوانین و مقررات موتورهای جستجو انجام می‌شود. این روش‌ها برای بهبود رتبه و مرئیت وب‌سایت در نتایج جستجو به صورت غیرقانونی و نادرست انجام می‌شوند. سئو کلاه سیاه به طور کلی در دو دسته تقسیم می‌شود:

 

سئو کلاه سیاه

خدمات سئو سایت آژانس ماهونیا

 • seo داخلی سایت
 • seo خارجی سایت
 • seo تکنیکال سایت
 • seo محلی سایت
خدمات سئو سایت
خدمات سئو سایت

سئو چگونه کار می کند؟

بهینه سازی سایت شامل چندین مرحله و انجام فرآیندهای متعددی است.  سئو سایت شامل بهینه سازی محتوای یک وب سایت، انجام تحقیقات کلمات کلیدی و بک لینک، آنالیز، انجام بهینه سازی فنی سایت و seo محلی سایت است. شما به عنوان کاربر تنها نتایج را مشاهده خواهید کرد اما برای قرار گرفتن سایت در نتایج SERP گوگل ممکن است چندین ماه زمان ببرد.

رتبه بندی صفحات سایت

این همان چیزی است که موتورهای جستجو برای تعیین محل قرار دادن یک صفحه وب خاص در SERP استفاده می کنند. رتبه بندی از موقعیت شماره صفر تا تعداد نهایی نتایج موتور جستجو برای پرس و جو شروع می شود و یک صفحه وب می تواند هر بار برای یک موقعیت رتبه بندی کند. با گذشت زمان، رتبه یک صفحه وب ممکن است به دلیل سن، رقابت در SERP یا تغییرات الگوریتم توسط خود موتور جستجو تغییر کند.

بهینه سازی حرفه ای سایت = افزایش ورودی سایت

seo یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مجموعه ای از روش هایی است که برای بهبود رتبه ویدیوها، صفحات وب و محتوای آنها در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ و یاهو استفاده می شود. اهمیت بهینه سازی سایت برای کسب و کار آنلاین بسیار بالاست.
این مهم است زیرا:

۱- موتورهای جستجو:

اکثر کاربران از طریق موتورهای جستجوی اینترنتی به وب سایت ها دسترسی دارند. به همین دلیل است که رتبه سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و با سئوی مناسب می توان در جذب ترافیک و افزایش فروش به موفقیت دست یافت.

۲- رقابت:

 

با افزایش تعداد وب سایت ها در هر صنعت و زمینه ای رقابت بین سایت ها افزایش یافته است. در این رقابت، سایت هایی با بهینه سازی قوی می توانند بیشتر از رقابتی که همیشه در حال رشد هستند، سود ببرند.

۳- تجربه کاربری:

 

 گوگل به عنوان یکی از اصول اصلی طراحی وب سایت، بهبود تجربه کاربری را هدف قرار می دهد. با بهبود تجربه کاربری، کاربران می توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و این مشکل می تواند نرخ تبدیل را افزایش دهد و نرخ پرش کاربر را کاهش دهد.

۴- افزایش اعتبار:

 

سایت هایی با بهینه سازی قوی برای کاربران و موتورهای جستجو معتبرتر به نظر می رسند. بنابراین با بهبود سایت می توان اعتماد کاربران را به سایت افزایش داد.

 

به طور کلی seo به عنوان یک استراتژی مهم برای بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو و افزایش ترافیک و فروش بسیار مهم است.

 

جهت مشاوره رایگان و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات سئو سایت ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک ترافیک اورگانیک برای سایت خود با بهترین قیمت باشید. آیا  میخواهید کسب و کارتان رتبه یک گوگل باشد؟ پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

لیست خدمات سئوseo

شرکت سئو ماهونیا تمامی خدمات SEO سایت را که در لیست زیر قرار دارد را با مقرون بصرفه ترین قیمت و بهینه ترین زمان ممکن انجام میدهد:

 1. آنالیز سایت
 2. ایجاد استراتژی
 3. محتوا
 4. لینک سازی داخلی
 5. لینک سازی خارجی
 6. بهینه سازی فنی
 7. seo محلی

چرا سئو سایت ماهونیا

سئو سایت طبق الگوریتم های گوگل و کلاه سفید

گزارش دهی منظم از وضعیت صفر سایت تا زمان پیشرفت سایت

بهینه سازی تمامی صفحات سایت با قیمتی اقتصادی

قیمت سئو وب سایت چقدر است؟

قیمت سئو و تعرفه سئو دارای یک تعرفه ثابتی نمیباشد. اگر شما تنها یکی از خدمات بهینه سازی (تولید محتوا، تدوین استراتژی، لینک سازی داخلی و خارجی و …) را بخواهید قیمت کاملا متفاوت است. همچنین اگر قصد بهینه سازی سایت را به طور کامل بخواهید، هزینه آن نیز با توجه به سختی کلمه کاملا متفاوت است. به همین منظور توصیه میکنم جهت اطلاع از قیمت، با مشاوران ماهونیا تماس حاصل نمایید و یا از طریق فرم های مشاوره، سوال و شماره خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

تعرفه خدمات سئو سایت ماهونیا (ماهیانه)

جمع بندی

بهینه سازی سایت جزو خدمات دیجیتال مارکتینگی است که بسیار زمانبر و البته هزینه بر است اما نتیجه آن بسیار عالی بوده. در نظر داشته باشید که اگر همین حالا اقدام به سئو سایت خود کنید، هم از رقبای خود جلوتر خواهید بود و هم از نظر اقتصادی میتوانید با قیمتی بهتر سایت خود را برای موتورهای جستوجوگر، بهینه کنید. با گذشت زمان علاوه بر سخت تر شدن قوانین گوگل، هزینه سئو نیز بیشتر خواهد شد. برای برنده شدن و پیشرفت کسب و کار خود همین حالا اقدام کنید!

پرسش های متداول خدمات سئو سایت

مدت زمان سئو و بهینه سازی سایت و رسیدن به لینک ۱ گوگل کاملا متفاوت است. این مدت زمان با توجه به سختی کلمه، حوزه، وضعیت رقبا بین ۶ ماه تا ۱ سال زمان بر است.

 • تحقیق کلمه کلیدی
 • تدوین استراتژی
 • تولید محتوا
 • سئو داخلی
 • لینک سازی داخلی
 • سرعت سایت
 • لینک سازی خارجی
 • رفع ارور های گوگل سرچ کنسول
 • بررسی وضعیت تکنیکال سایت
 • آنالیز سایت
 • تحلیل رقبا

یک نظر

 • مائده گفت:

  سلام، سئو سایت در حوزه هوش مصنوعی، چقدر طول می کشه که رشد کنه و به صفحه۱ گوگل بیاد؟

  • ماهونیا گفت:

   سلام. مدت زمان سئو یک سایت به عوامل بسیاری بستگی دارد. در ابتدا لازم هست تا سایت به طور کامل آنالیز شود. اما خدمات سئو سایت ماهونیا در بهینه ترین زمان ممکن انجام میشود.

 • حسام احمدپور گفت:

  سلام، برای دریافت پروپوزال سئو از آژانس تبلیغاتی ماهونیا چه کاری باید انجام داد؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

 • سهیل شکوهی گفت:

  سلام بنده یک وب‌سایت خدماتی به تازگی راه‌اندازی کردم، می‌خواستم بدونم خدمات سئو سایت با توجه به نوع وب‌سایت متفاوت ارائه می‌شود؟

  • ماهونیا گفت:

   سلام بله خدمات سئو سایت بر اساس نوع سایت و حوزه سایت و غیره بسیار متفاوت است. شما میتوانید برای دریافت دقیق خدمات سئو با کارشناسان تیم ماهونیا در ارتباط باشید.

 • فائزه برقی گفت:

  سئو برای سایت های پزشکی چقدر زمان می‌بره؟

 • حامد دارایی گفت:

  چقدر باید برای سایت در زمینه پزشکی وقت بگذاریم تا به صفحه اول گوگل برسه ؟

 • حسین طهماسب گفت:

  برای سئو یک کلمه کلیدی به نسبت سخت چقدر زمان نیاز است؟

 • معصومه افکاری گفت:

  سلام و دروود ایا دانش سئو کد نویسی داره؟ یا ربطی به برنامه نویسی نداره؟ و شنیدم خیلی موثر و پولسازه لطفا اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید

  • ماهونیا گفت:

   برای بهینه سازی سایت نیازی به دانش تخصصی برنامه نویسی ندارید. شما میتوانید برای بهینه سازی سایت خود از خدمات سئو سایت ماهونیا استفاده نمایید.

 • جیران راهی گفت:

  سلام
  انجام سئو برای سایت با هر موضوعی امکان پذیر هست ؟

 • پوریا جمالی گفت:

  سلام من چندتا رقبای قوی در حوزه خدمات خودم دارم
  شما قادرید افزایش رقابت پذیری سایت من رو انجام بدید؟

 • مهندس فیضی گفت:

  سلام برای سایت پوشاک از خدمات سئو سایت شما استفاده کرده بودم خیلی خوب بود ممنون از شما

 • پاشا گفت:

  خدمات سئو سایت شامل بهبود تجربه کاربری هم میشه؟

 • پونه گفت:

  برای هر سایتی سئو لازمه؟

 • فروشگاه لباس گفت:

  من از خدمات سئوتون استفاده کردم و نتیجشو دیدم. عالی بود. مرسی از تیم خوب سئو ماهونیا

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *