طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

عکاسی تبلیغاتی ماهونیا

خدمات عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی خوب یک شخص را متقاعد می کند که محصولی را خریداری کند و یا از خدمات یک برند استفاده کند. برای رسیدن به این هدف، نیازمند عکاسی تبلیغاتی هستید. عکاس تبلیغاتی موفق، آمیزه ای از مهارت عکاسی و درک روانشناسی می باشد.

عکاسی تبلیغاتی و تاثیر آن بر فروش و برندینگ! تصویرسازی بخش بزرگی از زندگی ما است که بیشتر آن شامل تصاویر تبلیغاتی می باشد. بنابراین، عکاسی تبلیغاتی Advertising photography نقش حیاتی در نحوه بازاریابی برندها برای محصولات خود و اینکه آیا مشتریان آنها را خریداری خواهند کرد، ایفا می کند. مصرف‌کنندگان اکنون به‌طور باورنکردنی بصری هستند یعنی بیشتر به دنبال عکس ها هستند و بیشتر آنها حدود ۱۰۰۰۰ آگهی را در طول روزمشاهده میکنند، به این معنی که برندها اکنون نیاز بیشتری به برجسته کردن تصاویر خود دارند تا بتوانند به اندازه کافی برای کسب و کار خود جلب توجه کنند. شما هم میتوانید با کمک تیم آژانس تبلیغاتی ماهونیا بهترین عکاسی تبلیغاتی را برای برند و تجارت خود داشته باشید.

فهرست مطالب

تعرفه عکاسی تبلیغاتی
تعرفه عکاسی تبلیغاتی

تاثیر عکس تبلیغاتی در فروش بیشتر!

عکاسی تبلیغاتی، نوعی عکاسی است که یک برند برای تبلیغ نوع کسب و کار خود و فروش محصولات یا خدمات خود استفاده می کند. هنگامی که خدمات عکاسی و فیلمبرداری به خوبی انجام شود، مخاطبان خود را تشویق می کند که به خدمات و محصولات علاقه مند شوند. بنابراین، این نوع کانال تبلیغاتی برای هرنوع کمپین تبلیغاتی یک برند حیاتی است. این نوع عکاسی، محصول یا خدمات را مستقیماً در اختیار مشتریان بالقوه قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا راحتتر بتوانند محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند. برای دستیابی به این هدف، یک عکاس تبلیغاتی باید مهارت های عکاسی خبره را با روانشناسی ترکیب کند، که در نتیجه تصاویری ایجاد می کند که خوب به نظر می رسند و به خوبی با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند.

مراحل عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی فرایندی پیچیده و چند مرحله ای است که نیازمند برنامه ریزی دقیق، خلاقیت و مهارت های فنی است. بنابراین مراحل این نوع عکاسی به شرح زیر است:

ایده پردازی و مشاوره

اولین قدم، ایده پردازی و تعیین اهداف کمپین تبلیغاتی است. در این مرحله باید با یک عکاس تبلیغاتی حرفه ای مشورت کنید و نیازها و اهداف خود را به طور واضح بیان کنید.

برنامه ریزی و اجرا

پس از آن که ایده و اهداف خود را تعیین کردید، نوبت به برنامه ریزی و اجرای عکاسی می رسد. بنابراین در این مرحله باید عواملی مانند مکان عکاسی، زمان عکاسی، تجهیزات مورد نیاز، مدل ها و عوامل دیگر را در نظر بگیرید و برای اجرای عکاسی برنامه ریزی کنید.

ویرایش و تحویل

پس از عکاسی، نوبت به ویرایش و تحویل عکس ها می رسد. در این مرحله عکاس عکس ها را ویرایش و اصلاح می کند و آن ها را در فرمت های مختلف به شما تحویل می دهد.

چرا عکاسی تبلیغاتی برای برندسازی مهم است؟

این که آیا قصد دارید عکاسی تبلیغاتی خود را از طریق چاپ پوستر و بنر و بروشور در اختیار کاربران قرار دهید و یا در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، کاملا بستگی به نوع خدمات و نوع بیزینس شما دارد اما در آخر تنها یک تصویر خوب است که در ذهن بیننده باقی می ماند. همچنین یک کارشناس تبلیغات به شما خواهد گفت که کدام عکس چاپ شود و کدام عکس در رسانه های اجتماعی منتشر شود تا نتیجه بهتری داشته باشد. کار اصلی عکاسی تبلیغاتی این است که به گونه ایی عکس برداری شود که صدا و لحن مورد نظر شرکت و محصولات را به طور دقیق به تصویر بکشد. که این، همراه با پیام تبلیغاتی، مشتریان را تشویق می کند که به طور مداوم از آن شرکت خرید کنند.

نرخ عکاسی تبلیغاتی در افزایش مشتری

علاوه بر این، آمار نشان داده است که تصاویر مردم را بیشتر به خرید یک محصول ترغیب می کنند. آنها می گویند یک عکس می تواند هزاران کلمه را بیان کند و این تنها با کمک عکاسی تبلیغاتی برای یک بیزینس به عمل خواهد آمد. اگرچه ایجاد یک شعار تبلیغاتی موفق مهم است. اما وقتی مردم بتوانند محصولی را که میخواهند بخرند، را ببینند، بیشتر وسوسه می شوند که آن را بخرند.

عکاسی تبلیغاتی شروع به تسخیر رسانه‌های اجتماعی کرده است به گونه ایی که عکس های با کیفیت قابلیت اشتراک گذاری بیشتری دارد که به موفقیت یک کمپین تبلیغاتی کمک شایانی خواهد شد. 

عکاسی تبلیغاتی و مزایا آن

عکاسی تبلیغاتی اکنون بیش از هر زمان دیگری برای تصویر سازی از یک برند مهم است. به گونه ایی که تنها با به اشتراک گذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی می تواند برندسازی بزرگی ایجاد شود. لازم است بدانید که نه تنها با کمک عکس میتوانید در کمپین های تبلیغاتی آنلاین دیده شوید، بلکه با کمک عکس ها میتوانید در کمپین های آفلاین از جمله بیلبورد ها و بنرها و بروشورها و … نیز دیده شوید.

 

نکات عکاسی تبلیغاتی چیست؟

چندین مورد باعث می شود یک عکس تبلیغاتی موفق باشد. خوشبختانه، با درک قوی از خواسته های مخاطبان هدف خود و کمی دانش فنی، تعیین معیارهای مناسب برای یک کمپین عکاسی تبلیغاتی خوب چندان دشوار نیست. لازم است بدانید که شما میتوانید حتی با گوشی همراه خود نیز برای کمپین های تبلیغاتی برند خود نیز عکس تهیه کنید اما باید بدانید که کیفیت نقش اساسی در برد و یا باخت یک تبلیغات دارد که اگر قصد دارید تا بهترین کمپین تبلیغاتی را پشت سر بگذارید و برندتان بیشتر دیده شود، توصیه میکنم حتما از عکاسان حرفه ایی با دوربین های مخصوصبرای عکاسی تبلیغاتی برند خود استفاده کنید. 


در ادامه نکاتی در مورد نحوه گرفتن عکس های موفق برای کمپین عکاسی تبلیغاتی وجود دارد:

۱- یک ترکیب متناسب ایجاد کنید

۲- از نور طبیعی استفاده کنید

۳- محصول و خدمات خود را در کانون توجه قرار دهید

۴- از ویرایش عکس غافل نشوید

یک ترکیب متناسب ایجاد کنید

هم گوشی‌های هوشمند و هم دوربین‌ها معمولاً دارای ویژگی شبکه‌ای هستند که می‌تواند به شما در تنظیم ترکیب تصویرتان کمک کند. این ویژگی تضمین می کند که نتیجه مستقیم، متناسب و در موقعیت مناسب قرار گیرد. از قانون یک سوم برای تقسیم کادر خود استفاده کنید و عناصر مهم عکس را روی خطوط شبکه قرار دهید، نه در مرکز.

از نور طبیعی استفاده کنید

استفاده از نور طبیعی بزرگترین عامل خاص بودن یک عکس است. بنابراین، در صورت امکان از نور طبیعی برای نوردهی در عکس های خود استفاده کنید. اگر نور طبیعی به راحتی در دسترس نیست، می توانید از منابع دیگر مانند چراغ، شمع ها یا مشعل ها استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که مستقیماً از یک منبع نور روشن عکس نگیرید زیرا این کار کنتراست بسیار شدیدی ایجاد می کند.

محصول را در کانون توجه قرار دهید

به طور طبیعی، شما می خواهید محصول شما تمرکز اصلی تصویر باشد. بنابراین، پس زمینه را ساده نگه دارید. یک پس زمینه روشن و بهم ریخته فقط کیفیت و اهیمت محصول شما را از بین می برد، البته به تاثیری که می تواند بر صدای برند شما بگذارد، اشاره نکنیم. در عوض، در صورت امکان از پس‌زمینه خنثی‌تری استفاده کنید. اگر پس زمینه به طور اجتناب ناپذیری به هم ریخته است، سعی کنید بهترین موقعیت را پیدا کنید تا بتوانید بعداً هر گونه ایراد را ویرایش کنید.

از ویرایش غافل نشوید

برای اینکه واقعاً عکاسی تبلیغاتی خود را متحول کنید، هرگز از ویرایش غافل نشوید. نرم‌افزار ویرایش به شما امکان می‌دهد تصویری عجیب‌تر و هیجان‌انگیز ایجاد کنید. 

خدمات عکاسی تبلیغاتی حرفه ای با قیمت اقتصادی!

فرقی ندارد که چه کسب و کاری دارید! شما برای پیشرفت و گسترش تجارت خود و همچنین برای بیشتر و بهتر دیده شدن نیاز به عکس های تبلیغاتی دارید. تیم آژانس تبلیغاتی ماهونیا اینجاست تا به شما در عکاسی تبلیغاتی از محصولات و خدمات شما کمک کند. شما میتوانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت عکاسی خود را به تیم ما بسپارید.

نقش عکاسی تبلیغاتی در برندسازی

عکاسی تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند برندسازی، می تواند به شما در ایجاد تصویری ماندگار از برندتان در ذهن مخاطبان کمک کند. اما نقش این نوع عکاسی در برندسازی چیست؟

ایجاد هویت بصری

عکاسی تبلیغاتی با ایجاد هویت بصری منحصر به فرد برای برند شما به بهتر شناخته شدن کسب و کار کمک می کند. هویت بصری شامل عناصری مانند رنگ، فونت، لوگو و تصاویر است که در تمام محتوای تبلیغاتی شما از جمله وب سایت، شبکه های اجتماعی، بروشورها و غیره استفاده می شود.

انتقال پیام برند

عکاسی از نوع تبلیغاتی ابزاری قدرتمند برای انتقال پیام برند شما به مخاطبان است زیرا می توانند به شما در بیان ارزش ها، مزایا و شخصیت برندتان کمک کنند.

ایجاد اعتماد و اعتبار

عکاسی تبلیغاتی باکیفیت می تواند به ایجاد اعتماد و اعتبار برای برند شما کمک کند. عکس های حرفه ای نشان دهنده تعهد شما به کیفیت و ارائه خدمات یا محصولات باکیفیت به مشتریان هستند.

جلب توجه مخاطبان

عکس های جذاب و خلاقانه می توانند مخاطبان را متوقف کرده و توجه آن ها را به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد برند شما جلب کنند.

افزایش تمایل به خرید

عکاسی تبلیغاتی می تواند به افزایش تمایل به خرید در مخاطبان کمک کند. عکس های جذاب از محصولات یا خدمات شما می توانند به مخاطبان در تجسم استفاده از آنها و درک مزایایی که ارائه می دهند کمک کنند.

سبک های عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی هنری است که با استفاده از تصاویر باعث جلب توجه مخاطبان و سوق دادن آن ها به سمت خرید محصول یا استفاده از خدمات می شود. انتخاب سبک مناسب عکاسی تبلیغاتی نقشی کلیدی در موفقیت کمپین های تبلیغاتی شما دارد. در برخی از محبوب ترین سبک های عکاسی از نوع تبلیغاتی عبارت اند از:

عکاسی تبلیغاتی خلاقانه

این سبک از عکاسی از ایده های نوآورانه و خلاقانه برای جلب توجه مخاطبان استفاده می کند. عکاسی خلاقانه می تواند به برند شما کمک کند تا در ذهن مخاطبان ماندگار شود.

عکاسی تبلیغاتی مینیمالیست

عکاسی تبلیغاتی مینیمالیست بر روی سادگی و وضوح تمرکز دارد. عکاسی مینیمالیست با برجسته کردن محصول یا خدمات شما، کمک می کند تا پیام تبلیغاتی خود را به طور واضح به مخاطبان منتقل کنید.

عکاسی تبلیغاتی لایف استایل

عکاسی لایف استایل، به دنبال نمایش محصول یا خدمات شما در یک موقعیت واقعی و روزمره است. این نوع عکاسی به مخاطبان کمک می کند تا خود را در حال استفاده از محصول یا خدمات شما تصور کنند.

عکاسی تبلیغاتی به سبک مستند

این سبک از عکاسی، وقایع و رویدادها را به صورت واقعی و بدون دخالت عکاس ثبت می کند. عکاسی مستند می تواند به ایجاد اعتماد در مخاطبان و افزایش اعتبار برند شما کمک کند.

عکاسی تبلیغاتی به سبک روایی

این سبک، از داستان سرایی کمک می گیرد تا توجه مخاطبان را جلب کند و همجنین برای انتقال پیام تبلیغاتی استفاده می شود و می تواند به ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان و افزایش ماندگاری پیام تبلیغاتی کمک کند.

عکاسی تبلیغاتی به سبک طنز

با استفاده از طنز و شوخ طبعی در این سبک از عکاسی، می توان برای جلب توجه مخاطبان استفاده کرد. عکاسی طنز، با ایجاد یک تجربه سرگرم کننده برای مخاطبان باعث افزایش تمایل آن ها به خرید محصول یا استفاده از خدمات می شود.
انتخاب سبک مناسب عکاسی تبلیغاتی به عوامل مختلفی از جمله نوع محصول یا خدمات شما، مخاطبان هدف شما و بودجه شما بستگی دارد. برای انتخاب بهترین سبک عکاسی برای کسب و کار خود می توانید از یک عکاس تبلیغاتی مجرب کمک بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات عکاسی تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد عکاسی حرفه ای و خاص از محصولات و خدات و برند خود با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا از خدمات عکاسی تبلیغاتی ماهونیا استفاده کنیم؟

عکاسی در بهینه ترین زمان

عکاسی با جدیدترین دوربین های عکاسی

عکاسی با جدیدترین متدهای دنیا

عکاسی با قیمتی مقرن به صرفه

هزینه عکاسی تبلیغاتی چقدر است؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه عکاسی تبلیغاتی به عوامل و المان های متعددی بستگی دارد. با توجه به تعداد عکس و لوکیشن و محصولات و خدمات و … هزینه و قیمت کاملا متفاوت است.

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت عکاسی تبلیغاتی کلیک کنید.
قیمت عکاسی تبلیغاتی
پرسش های متداول عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی نوعی عکاسی است که برای تبلیغ و معرفی محصولات، خدمات یا برندها به کار می‌رود. هدف از این نوع عکاسی، جلب توجه مخاطبان و ترغیب آنها به خرید یا استفاده از خدمات است.

عکاسی صنعتی به طور خاص بر روی عکاسی از تجهیزات، فرآیندها و محصولات صنعتی تمرکز دارد، در حالی که عکاسی تبلیغاتی طیف وسیع تری از موضوعات را شامل می شود و هدف آن جلب توجه مخاطبان و ترغیب آنها به خرید یا استفاده از خدمات است.

سبک های مختلفی در عکاسی تبلیغاتی وجود دارد، از جمله:
· عکاسی خلاقانه
· عکاسی مینیمالیست
· عکاسی لایف استایل
· عکاسی مستند
· عکاسی روایی
· عکاسی طنز

تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی تبلیغاتی به نوع عکاسی و موضوع آن بستگی دارد. به طور کلی، یک عکاس تبلیغاتی به موارد زیر نیاز دارد:
· دوربین عکاسی
· لنزهای مختلف
· تجهیزات نورپردازی
· سه پایه
· تجهیزات جانبی مانند رفلکتور، دیفیوزر و فیلتر

از عکس های تبلیغاتی خود می توانید در کانال های مختلف بازاریابی مانند وب سایت، شبکه های اجتماعی، بروشورها و کاتالوگ ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *