طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

برندینگ ماهونیا

برندینگ ماهونیا

برندینگ هویت و داستان یک شرکت است که آن را از سایر شرکت هایی که محصولات یا خدمات مشابهی را به فروش می رسانند متمایز می کند.

منظور از خدمات برندینگ چیست؟ از شما می خواهیم که در ذهن خود نام چند برند را به یاد بیاورید. به شما قول می دهیم که الان نام برند هایی مانند نایک، گوچی، کوکاکولا و دیگر برند های معروف در دنیا به ذهنتان خطور کرده است. برند ها به همین گونه باید عمل کنند. یعنی نام های تجاری بیزینس و کسب وکار ها باید آن قدری قوی و معروف باسند تا در یک ثانیه فکر کردن نام آن را به زبان بیاوریم.

خدمات برندسازی کسب و کار ها

آیا می دانید که برای آن که شما بتوانید در چند ثانیه نام های بهترین برند های دنیا را به یاد داشته باشید چه فرایندی بهتر ایت تا رخ بدهد. برندینگ. برندنیگ چیزی است که باعث می شود تا کار و نام تجاری شما به طرق مختلفی بر سر زبان ها بیفتد و معروف شود. طوری که اگر شما گوشی موبایل تولید می کنید و از فردی پرسیدیم که نام یک برند گوشی را نام ببرد به سرعت پاسخ دهد، اپل یا سامسنوگ. برای برندینگ باید مراحل مختلفی را طی نمود و این مسیری است که صبور بودن جزئی از رمز های موفقیت به حساب می آید. 

برندسازی دیجیتال برای بیزینس ها

 برندها راه ساده ای برای شرکت ها برای انتقال دیدگاه خود هستند. یک نام تجاری مشخص می کند که یک شرکت چیست و هدف و کار این شرکت چیست. برند همچنین به تجربه کلی مشتری در هنگام تعامل با یک تجارت، به عنوان یک خریدار، مشتری، دنبال کننده رسانه های اجتماعی یا صرفاً رهگذر، اشاره دارد. شما میتوانید از خدمات برندینگ آژانیس دیجیتال مارکتینگ ماهونیا استفاده کنید تا برند خود را گسترش دهید.

فهرست مطالب

تعرفه خدمات برندینگ
تعرفه خدمات برندینگ

برندسازی چیست؟

خدمات برندینگ و یا همان برندسازی دو معنای متفاوت دارد. اول اینکه برندسازی فرآیند ایجاد یک برند برای یک شرکت است. دوم، برندسازی موادی است که از یک برند پشتیبانی می‌کند، مانند لوگو، شعار، طراحی بصری یا لحن صدا.
بنابراین، برندسازی فرآیند تحقیق، توسعه و به کارگیری یک ویژگی متمایز یا مجموعه‌ای از ویژگی‌ها در سازمان شما است تا مصرف‌کنندگان بتوانند برند شما را با محصولات یا خدمات شما مرتبط کنند.
نام تجاری در زیرنویس‌های رسانه‌های اجتماعی، پالت‌های رنگی بیلبوردها و موادی که برندها در بسته‌بندی خود استفاده می‌کنند است. شرکت هایی که برندهای قوی ایجاد می کنند می دانند که هویت برند آنها باید در همه جا زندگی کند. آن‌ها می‌دانند که نام‌شان بسیار فراتر از برچسب است و می‌تواند مشتریان را ترغیب کند تا محصولات خود را از میان مجموعه‌ای از گزینه‌ها انتخاب کنند.

چرا برندینگ مهم است؟

اول از همه باید از خودتان بپرسید که هدف از به راه انداختن کسب و کاری و داشتن یک بیزینس فعال چیست. خوب قطعا در آوردن پول بیشتر و رسیدن به سود و در نهایت داشتن زندگی سرشار از رفاه. پس برای چنین چیزی، مجموعه ای که بیزینس را مدیریت می کند باید به فکر معروف تر شدن برند خودشان باشند.
با سرشناس شدن نام تجاری کسب و کارتان مردم بیشتر آن را می شناسند و اگر که محصولاتتان و خدماتتان هم کیفیت داشته باشد مردم عاشق شما می شوند. این اتفاق باعث شده تا وقتی فردی به خرید می رود اول به برند شما توجه کند و به احتمال ۸۰ الی ۹۰% هم از برند شما محصولی را خریداری نماید.

 

انجام خدمات برندینگ = افزایش فروش


در نتیجه رخ دادن این موضوع شرکت و بیزینس شما هویت و شخصیتی فوق العاده در بین عموم مردم داار شده است. ارتباطاتی که پس از برندینگ شدن برند شما رخ می دهد عالی است، به طرزی که می تواند زندگی را از این رو به آن رو کند. حتی احتمال بستن قرار دادهای بین المللی هم وجود دارد.
فرض کنید شما یک خدماتی را ارائه می دهید و به دلیل معروف شدن نامتان، از سرتاسر دنیا خواهان همکاری با شما هستند. داشتن اعتباری داخلی و جهانی با برندینگ امکان پذیر است که هر بیزینسی باید آن را جدی بگیرد.

استراتژی در برندینگ

پروسه خدمات برندینگ مجموعه فعالیت های مختلفی را در بر می گیرد که با اصول و نیاز برند شما باید صورت گرفته باشد. مجموعه ای که سایت تبلیغاتی دارد و نام برند هم دارد و اصلا این طور فکر کنیم که تا حدودی هم معروف است. اما نه در آن حد که تمامی مردم آن را بشناسند و برایش سرو دست بشکانند.

 
این مجموعه نیاز به اقداماتی دارد تا نام برندش بر سر زبان افراد فعال در حوضه ای که فعالیت می کنند بیفتد و دیگر شرکت های تبلیغاتی همکاری جدیدی را داشته باشند. برای مثال سایتی که پیش تر درموردش گفتیم، نیاز دارد تا لوگو را کمی تغییر دهد یا در فعالیت روزانه خود خدماتی را به مشتریانش ارائه دهد که آن برند مهربان تر و حرفه ای تر در ذهن مخاطبان جای باز کند. سرمایه گذاری ها، ارتباطات با دیگر رقبا یا همکاران، تغییر استراتژی در کار و غیره… در برندینگ اتفاق می افتد.

خدمات برندینگ جامع


مجموعه ای از راه های پیش رو که برخی سریع تر و ریسکی تر و دیگر راه ها کند تر اما عاقلانه تر وجود دارند که باید برای معروف تر شدن نام برند انجام داد را به نوعی برندینگ می گویند. توجه به هویت بصری برند، جامعه هدف کسب و کار، رساندن هوشمندانه پیام و تبلیغات به مشتری، نشان دادن ارزش های برند به مخاطبان، فعالیت به اندازه و درست جز راهکار های مختلف برای برندینگ است.

تصور مردم از برند شما چیست؟

تصویری که در ذهن مردم از برندی که دارید شکل می گیرد بسیار مهم است. این امر به عاملی مهم از جمله فعالیت های برند و پیامی که به مشتری می رسانید دارد.
وقتی که شما دست به تولید محصولات بسیار گران می زنید مردم شما را به عنوان برندی لاکچری و گران می شناسند و این نکته را می دانند که آن برند محصولات ارزان تولید نخواهد کرد. به جز آن باید دقت داشت تا جملات کلیدی برای رساندن پیام و هدف برند به مردم هوشنمدانه انتخاب شود تا سالیان سال ماندگار و خاص باشد. 

خدمات برندینگ و برند سازی دیجیتال

 

مواردی که گفته شد چیزی را به نام ارزش برند و شخصیت برند را می سازد که مهم است. وقتی مردم بدانند که شما محصولات با کیفیت در بازار را دارا هستید و خدماتی ارائه می دهید که نیاز جامعه را به خوبی برطرف می کند همیشه از جانب مردم از احترام خوبی برخوردار هستید.
چنین شخصیت و احترامی در نتیجه اعتماد و اعتبار به دنبال خواهد داشت که تا نسل های بعدی هم برند شما هم چنان جز بهترین ها می ماند.

 

چگونگی برندنیگ کسب و کار

اگر تا به این جا مقاله را به خوبی خوانده باشید با کلیت برندینگ آشنا شده اید. اما برای برندینگ کسب و کارتان نیاز دارید تا از مشاور کمک بگیرید. مشاور های برندینگ با تجربه ای که در بازار های مختلف دارند می توانند با به کار گیری اصول و روش های مختلف برند شما را تقویت کنند.
تیم ما که دارای مشاور برندینگ است با قیمتی مقرون به صرفه همراه با پیشنهاد و مشاوره های ویژه می تواند برندینگ را با سرعت فرایندی خوب انجام دهد و گسترش بیزینس شما را در پی داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات برندینگ ماهونیا استفاده کنیم؟ چون تیم برندینگ ماهونیا توانسته است تا کنون چندین برندسازی موفق داشته باشد. شما هم میتوانید با جدیدترین متدهای روز دنیا برندسازی خود را به ماهونیا بسپارید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا
۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

نکات مهم در ساخت یک برند موفق!

برای برندینگ کردن همه کاری را باید انجام داد تا به خوبی نام برند جلوی چشم مخاطبان وجود داشته باشد. برای مثال برندی که نیاز به معروف تر شدن دارد باید در تمامی شبکه های مجازی تبلیغات را داشته باشد و هم چنین در تبلیغات آفلاین به خوبی فعالیت کند.
اگر که سایت دارید باید پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگویی کاملی برای مشتریان در نظر بگیرید و خدمات را در هر حالی به مخاطبان خود ارائه دهید. سعی کنید کمپین های تبلیغاتی راه بیندازید و ارتباطات خود را با سایر همکاران و مجموعه هایی که مخاطب بیشتری دارند راه بیندازید که بسیار عالی است.

چرا از خدمات برندینگ ماهونیا استفاده کنیم؟

آگاهی سازی

انجام جلسات متعدد

انجام تحقیقات گسترده

هزینه برندینگ چقدر است؟

هزینه و تعرفه برندینگ با توجه به نوع، محدوده پروژه، شرکت برندینگ و موقعیت جغرافیایی و … می تواند بسیار متفاوت باشد. هزینه برندسازی یک شرکت بسته به عوامل مختلفی مانند شناخت مخاطب هدف، طراحی هویت بصری، تحقیقات بازار، استراتژی بازاریابی، تولید محتوا، تبلیغات و غیره می تواند متغیر باشد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق از قیمتو تعرفه ها و دریافت مشاوره رایگان با ماهونیا در تماس باشید و یا از طریق فرم درخواست خود را ارسال نمایید.

 

تعرفه خدمات برندینگ ماهونیا

طراحی سایت حمایتی
از ۴ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان ۲ ماهه
 • پرداخت در ۲ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۷ روز
طراحی سایت اقتصادی
از ۹ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان ۳ ماهه
 • پرداخت در ۲ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۱۴ روز
طراحی سایت پیشرفته
از ۱۴ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان ir
 • پشتیبانی رایگان ۶ ماهه
 • پرداخت در ۳ مرحله
 • زمان تحویل : تا ۲۰ روز
طراحی سایت حرفه ای
از ۱۹ میلیون
تومان
 • دامنه رایگان com
 • پشتیبانی رایگان یکساله
 • پرداخت توافقی
 • مشاوره رایگان سئو
جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت خدمات برندینگ کلیک کنید.
قیمت خدمات برندینگ
پرسش های متداول خدمات برندینگ

 

برند محصول، خدمات یا مفهومی است که به طور عمومی از سایر محصولات، خدمات یا مفاهیم متمایز می شود تا بتوان به راحتی با آن ارتباط برقرار کرد و معمولاً به بازار عرضه کرد.

برندینگ و برندسازی فرآیند ایجاد و انتشار نام برند، ویژگی ها و شخصیت آن است. نام تجاری می تواند برای کل هویت شرکت و همچنین برای محصولات و خدمات یا مفاهیم فردی اعمال شود.