طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

خدمات طراحی لوگو ماهونیا

خدمات طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری به روی برندینگ شمت داشته باشد. یکی از اهداف طراحی لوگو این است که به کاربان در سرتاسر جهان نشان دهد که کسب و کار شما قابل اعتماد است، بنابراین باید بهترین قدم خود را به کار بگیرید. ایجاد یک لوگوی حرفه‌ای گام بزرگی برای موفقیت کسب و کار شما است. ماهونیا در این انجام طراحی لوگو برند به شما کمک خواهد کرد.

اهمیت داشتن طراحی لوگو حرفه‌ای در کسب و کارها چیست؟ چرا برای برند خود به لوگو نیاز داریم؟ فرقی ندارد که یک بیزینس بزرگ داریم یا یک کسب و کار شخصی و کوچک داشتن لوگو اولین قدم برای پیشرفت بیزینس است. لوگو شما حتی اگر با طرح تایپوگرافی نباشد و نام برند در لوگو شما طراحی نشده باشد، حداقل ۹۹.۹۹ درصد از مردم اسم برند شما را حفظ میکنند و تشخیص میدهند که این نشان چه بیزینسی است.

سفارش طراحی لوگو حرفه‌ ای

حال فرض کنید کسب و کار شما چه بزرگ و چه کوچیک، هیچ لوگویی ندارد!!! مطمئن باشید که هرگز در ذهن کاربران نمیمانید و نمیتوانید برند خود را گسترش دهید. لوگو انواع مختلفی دارد که پرطرفدار ترین آنها لوگو تایپوگرافی شده است که شما میتوانید طراحی لوگو حرفه ای برند خود را به دست تیم فوق حرفه ایی ماهونیا بسپارید.

 

فهرست مطالب

سفارش طراحی لوگو حرفه ای
سفارش طراحی لوگو حرفه ای

هدف از طراحی لوگو چیست؟

هدف از طراحی لوگو شناسایی کسب و کار شماست. به آن مانند پرچم یک کشور نگاه کنید. هر عنصر درون پرچم معنی دارد. دقیقا هدف از طراحی لوگو و معرفی برند شما و انتقال خدمات طراحی گرافیک شما به کاربران است. لوگوها بیش از شناسایی کسب و کار شما انجام می دهند. در اینجا چند دلیل دیگر برای اهمیت لوگو وجود دارد.

۱. نشان دهنده منحصر بفرد بودن برند است.

طراحی لوگو به عنوان نماد و نشانه ای که برای شناسایی یک شرکت، برند، محصول یا خدمات استفاده می شود در منحصر به فرد بودن و شناخته شدن آن بسیار مهم است. لوگو تشخیص و به خاطر سپردن نام و برند شرکت یا محصول را آسانتر و سریعتر می کند. مشتریان لوگو را می بینند و سپس با محصولاتو خدمات ارتباط برقرار میکنند. 

یک لوگوی خوب باعث می شود که کسب و کار شما در میان رقبا برجسته شود و توجه ها را به خود جلب کند.

 

۲. تأثیر گذاری قوی در نگاه اول.


اغلب اولین چیزی که مشتریان در مورد یک کسب و کار متوجه می شوند، لوگوی آنهاست. در هر تبلیغاتی هست لوگو همچنین بخش اصلی هر گونه مواد تبلیغاتی و کارت ویزیت هایی است که می دهید.

یک لوگوی ضعیف یا گیج کننده این پیام را به مشتریان می فرستد که هر کسی که کسب و کار را اداره می کند ممکن است اهمیتی ندهد. این اولین برداشتی نیست که کسی بخواهد ایجاد کند.

۳. لوگو تشخیص را افزایش می دهند

مشتریان معمولا کمتر از پانزده ثانیه را صرف تصمیم گیری می کنند که چه چیزی بخرند و از کدام شرکت بخرند و یا از خدمات کدام شرکت استفاده کنند. کسب و کارها باید بتوانند در آن زمان توجه مشتری را به خود جلب کنند.

لوگوهای مبتنی بر تصویر بیشتر به یاد ماندنی هستند. چرا؟ ذهن انسان تصاویر را سریعتر از کلمات پردازش می کند زیرا آنها را به عنوان یک الگوی متوالی “خوانده” می کند.

۴. لوگو ها ارسال کننده پیام هستند.

یک لوگو باید مرتبط با شخصیت برند صحبت کند. به گونه ایی که کاربر با دیدن لوگو متوجه خدمات و یا محصولاتی که ارائه میدهند باشند.

 

۵. حرفه ای بودن شما را نشان می دهد

میلیون ها کسب و کار در حال فعالیت هستند. برای متمایز شدن از کسب و کارهای کوچک لازم است تا یک لوگو داشته باشید. این ثابت می‌کند که با سرمایه‌گذاری زمان، پول و انرژی لازم برای ایجاد یک لوگوی قوی، به کسب‌وکار متعهد هستید.

انواع مختلف لوگو چیست؟

اصطلاح “لوگو” به طور کلی به تمام علائمی که نشان دهنده برند شما هستند اشاره دارد. ۷ نوع مختلف لوگو وجود دارد:

۱- لوگوهای نوشتاری

۲- لوگوهای تصویری

۳- لوگوهای ترکیبی

۴- لوگوهای آبستره شده

۵- لوگوهای سه بعدی

۶- لوگوهای متحرک

۷- لوگوهای محیطی

به طور کلی طراحی لوگو در اشکال و سبک های مختلف انجام می شوند و برای نشان دادن هویت برند یا شرکت و هویت و شخصیت آن ها طراحی می شوند.

لوگوی شما پایه بصری هویت برند شماست

طراحی لوگو بسیار مهم است و شما به آن نیاز دارید! به خصوص اگر می خواهید مردم به شمااعتماد کنند و از خدمات و محصولات شما استفاده کنند و  در مورد شما به دیگران بگویند. وقتی روی برندسازی خود سرمایه گذاری می کنید، کسب و کار کوچک خود را برای رونق توانمند می کنید.

ساخت تایپوگرافی فارسی

استفاده از عنصر نمادین ساده در لوگو

اگرچه ۷۲ درصد از بهترین نام‌های تجاری از کلمات یا کلمات اختصاری تشکیل شده‌اند، اما این نام‌ها با استفاده از تایپوگرافی تصویری را در ذهن افراد ایجاد می‌کنند. همین کار را می توان با عناصر گرافیکی، نمادها و آیکون ها انجام داد.
یک عنصر بصری به آن علاقه می افزاید و لوگوی شما را به یاد ماندنی می کند. باید توجه مصرف کننده را به مدت ۱۰ ثانیه جلب کند تا بتواند آن را به خاطر بسپارد و در مورد آن نظر بدهد.

ویژگی یک لوگو خاص

برخی از طراحان این کار را با تغییر متن یا اضافه کردن یک نماد مصور ایجاد می کنند که می تواند به تنهایی در شرایط خاص استفاده شود. مطمئن شوید که تمام آثار هنری اصلی هستند و از کلیپ آرت نیستند. با گذشت زمان و با استفاده مداوم، یک ارتباط بصری ایجاد می شود.

فید اینستاگرام استفانی میچل فیتنس به طور مداوم از لوگوی او در پست‌هایش استفاده می‌کند و یک لوگوی بزرگ در دیوار پشتی استودیوی خود دارد، بنابراین در تمام رسانه‌های اجتماعی او تصویری ثابت و قابل تشخیص است.

قدرت رنگ در لوگو

رنگ لوگوی شما نحوه درک آن را تعیین می کند و قدرت تصمیم گیری برای خرید را دارد. رنگ احساسات را تحریک می کند و معنا می بخشد و هنگامی که رنگ به طور مداوم در بازاریابی شما استفاده می شود، شناخت برند را تا ۸۰٪ بهبود می بخشد. رنگ استفاده شده در لوگو مناسب به صنعت و بازار هدف شما بستگی دارد. 

اهمیت رنگ لوگو در برند سازی

رنگ لوگو خود را بر اساس احساساتی که می خواهید مصرف کنندگان تجربه کنند و اقداماتی که می خواهید انجام دهند، انتخاب کنید. روانشناسی، فرهنگ، روندها و زمینه انسان را در نظر بگیرید.
رنگ برند شما باید داستانی را بیان کند. باید ارزش های شما را به اشتراک بگذارد و به اندازه کافی منحصر به فرد باشد تا با دیگران در فضای شما اشتباه گرفته نشود. قدرتمندترین برندها به یک پالت رنگی ساده با کمتر از سه رنگ اصلی پایبند هستند.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات طراحی لوگو ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک لوگو حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا
۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی
برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان
۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات
برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات
عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر
۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا طراحی لوگو ماهونیا

داشتن تیمی خلاق و جوان

طراحی با جدیدترین متدها

طراحی با قیمت مقرن به صرفه

چرا کسب و کار شما به لوگو نیاز دارد؟

یک لوگوی خوب طراحی شده با اعتبار بخشیدن به حرفه ای بودن شما اعتماد ایجاد می کند و افراد را وادار می کند که به اطراف بمانند.
به مشتریان بالقوه می گوید که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و چگونه این کار برای آنها سودمند است. این به افرادی که هیچ دانش یا تجربه قبلی در مورد کسب و کار شما ندارند، می گوید که شما کار بزرگی انجام می دهید.

اهمیت لوگو در برندینگ

اگر لوگوی شما غیرحرفه‌ای به نظر برسد، مردم بدون شک می‌پرسند که چقدر می‌توانید محصولات و خدمات خود را ارائه دهید. آیا تا به حال دکمه برگشت را فشار داده اید یا یک شرکت را بر دیگری انتخاب کرده اید، به این دلیل که آنها قانونی تر به نظر می رسند؟ مردم قضاوت های فوری می کنند و طراحی ضعیف باعث می شود که مردم ترک کنند.

سفارش ساخت لوگو حرفه ای

یک لوگوی قوی ایجاد کنید تا مشتریان را متمایز کنید، اطمینان حاصل کنید که برند شما را به یاد می آورند و ارتباط مثبتی با شما ایجاد می کنند. لوگوها تداعی نمادین عمیقی دارند که با خاطرات و احساسات افراد مرتبط است. روی طراحی لوگوی خود سرمایه گذاری کنید. این چیزی است که برای افزایش اعتبار شما و جذب مصرف کنندگان اهمیت دارد.

هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

هزینه طراحی لوگو بر اساس عوامل مختلف متفاوت است. برخی از عواملی که بر قیمت طراحی لوگو تأثیر می گذارد عبارتند از: حجم کار و پیچیدگی طراحی، نوع استفاده از لوگو (وب سایت، بسته بندی، تبلیغات و چاپ و…) و دیگر عوامل. شما میتوانید برای کسب اطلاع دقیق از قیمت ها با مشاورین ما در ارتباط باشید.

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت طراحی لوگو کلیک کنید.
قیمت طراحی لوگو

سخن پایانی طراحی لوگو

یک لوگوی کسب و کار کوچک باید واضح و قابل تفسیر باشد تا به سرعت با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند. مهم است که لوگوی خود را ساده نگه دارید تا در چندین پلتفرم رسانه ای کار کند و در هر اندازه ای موثر باشد. یک لوگوی کسب و کار کوچک بزرگ تنها به دو المان نیاز دارد: رنگ‌های ساده و عنصر بصری قوی

پرسش های متداول طراحی لوگو

فرآیند طراحی لوگو شامل مراحلی مانند تحقیق و تحلیل، طراحی اولیه و ارائه طرح های مختلف، بازخورد و بازنگری، اصلاح و اصلاح طرح نهایی است.

لوگو نمادی است که برای نشان دادن هویت و شناخت یک برند یا شرکت استفاده می شود. هویت و شخصیت برند را به شکلی زیبا و مطلوب به مخاطب نشان می دهد و به شناسایی او کمک می کند.