طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

خدمات عکاسی جواهرات ماهونیا

خدمات عکاسی جواهرات ماهونیا

وقتی صحبت از عکاسی خوب جواهرات می شود، درک ارزش کیفیت و حرفه ای بودن بسیار مهم است.

منظور از عکاسی جواهرات چیست؟ وقتی حرف از فروش اینترنتی و کسب و کار اینترنتی میشود، عکس محصولات شما میتواند باعث موفقیت شما و یا عدم موفقیت شما باشد! بخصوص اگر فروشگاه شما در حوزه جواهرات باشد! جواهرات ظرافت خاصی دارند که نوع عکاسی جواهرات نیز باید به گونه ایی باشد تا کاربر تنها با نگاه کردن به عکس محصول، حس محصول را بگیرد. دلایل متعددی برای تاکید بر کیفیت در زمینه عکاسی جواهرات وجود دارد، در غیر این صورت، عکس ها با آنچه که لازم است مطابقت نمی کنند. شما میتوانید عکاسی جواهرات خود را به دست عکاسان حرفه ایی ماهونیا بسپارید.

فهرست مطالب

مزایای عکاسی از جواهرات
مزایای عکاسی از جواهرات

اهمیت عکاسی در جواهرات چیست؟

عکاسی از جواهرات کار آسانی نیست و این به یک مانع بزرگ در مدیریت یک عکاسی جواهرات تبدیل می شود اغلب افراد تنها محصول را گوشه ایی قرا رمیدهند و عکس میگیرند که این کار در حوزه جواهرات بسیار کار غیرحرفه ایی است و استفاده از عکس بی کیفیت میتواند به راحتی باعث سقوط کسب و کار شما باشد. بهترین راه حل استفاده از متخصصین عکاسی در حوزه جواهرات می باشد.
اگر قبلاً اقدام به عکاسی از جواهرات کرده اید، یا فقط نحوه انجام این کار را توسط سایر برندها تحسین کرده اید، احتمالاً متوجه شده اید که چقدر می تواند دشوار باشد. بسیاری می گویند که عکاسی از جواهرات سخت تر از سایر اقلام مانند لباس یا مبلمان است.
درست است که عکاسی از جواهرات می تواند دشوار باشد. اما با ابزارها و نکات مناسب، متوجه خواهید شد که عکاسی درست و حرفه ایی از محصول جواهرات (گوشواره، انگشتر، گردنبند و …) میتواند به بیشتر دیده شدن برند شما نیز کمک کند.

تجهیزات عکاسی از جواهرات

گرفتن عکس های عالی از جواهرات نیازی به خرید تجهیزات پیشرفته ندارد. فقط با چند مورد ضروری، می توانید کیت عکاسی خود را بسازید و تصاویر زیبایی از محصول بگیرید. بیایید هر یک از مواردی که برای عکاسی از جواهرات خود نیاز دارید را بررسی کنیم:

  • دوربین
  • سه پایه
  • میز

دوربین

برخلاف تصور رایج، برای ایجاد تصاویر جواهرات خوب به لنز دوربین با کیفیت بالا نیاز ندارید. فروشندگان جواهرات جدید همچنین می توانند با اندروید یا آیفون عکسبرداری کنند. من شخصاً پیشنهاد می‌کنم از هر دوربینی که در دست دارید استفاده کنید، خواه دوربین عکاسی، دوربین دیجیتال یا تلفن هوشمند.

سه پایه

نه اینکه شما را دلسرد کنم، اما در طول یک عکاسی دوربین خود را زیاد تکان می دهید (این برای همه اتفاق می افتد). راه جلوگیری از لرزش دوربین استفاده از سه پایه است. سه پایه ها دوربین را ثابت نگه می دارند تا بتوانید از تنظیمات بهینه دیافراگم و ISO استفاده کنید.

 

میز

باز هم، شما نیازی به گرفتن لوازم های فانتزی ندارید. وجود یک میز لازم است، یک میز تاشو استاندارد باید به خوبی کار کند.

تخته یا فوم

هنگام عکاسی از یک محصول ، همیشه یک سمت سایه وجود دارد که ایجاد یک تصویر خوب را دشوار می کند. برای ایجاد نور ملایم، می توانید یک تخته فرم سفید قرار دهید تا نور را به سایه بازتاب دهد.

گیره مخصوص

شما باید گیره یا نوار چسب داشته باشید تا صفحات فوم خود را هنگام عکسبرداری روی میز در جای خود نگه دارید.

نکات مهم در عکاسی از جواهرات

زوایای کامل

زوایا جزء ضروری عکاسی هستند و همین امر در این فرآیند نیز صدق می کند. در حالی که گرفتن عکس آسان است، اما مطمئن شدن از لمس زوایای درست و عملکرد همه چیز طبق برنامه ریزی به این سادگی نیست. در عوض، بسیاری از مردم در نهایت به چیزی می‌روند که عجیب است و به تنظیم لحن مناسب کمک نمی‌کند.
شما باید به زوایای مناسب فکر کنید و اطمینان حاصل کنید که لوازم جانبی در بهترین نور ممکن نشان داده می شوند. هر گونه مشکلی در این زمینه می تواند چیزی را که کالا ارائه می دهد و ظاهر آن در زندگی واقعی را از بین ببرد. هدف انتقال یک احساس خاص با عکس است و این تنها زمانی اتفاق می افتد که روی زوایای درست تمرکز کنید.

ایجاد حس ظرافت در محصول

آیا ظرافت تصفیه شده کافی برای برجسته کردن جواهرات وجود دارد؟
این یکی از مهمترین سوالاتی است که در مورد عکاسی از جواهرات پیش رو خواهید داشت. در شرایطی که به ندرت اتفاق می‌افتد، آسان است که در آن مستقر شوید و تصور کنید که همه چیز درست می‌شود. چشمان شما باید به این باشد که اطمینان حاصل کنید که ظرافت با آنچه که باید اتفاق بیفتد و به همان شکلی که شما نیاز دارید به نظر می رسد.
هر مشکلی در این زمینه فقط عکس های شما را از ایجاد وابستگی عاطفی مورد نیاز برای جذب افراد باز می دارد. این به تنهایی یک مسئله بزرگ است و چیزی است که باید در طول عکاسی روی آن تمرکز کرد.
تن درست را تنظیم می کند
گفتن لحن مناسب آسان تر از انجام دادن با جواهرات است. این مشابه عکس گرفتن از یک فرد نیست زیرا کاملاً متفاوت است. هنگام درک لحن و اطمینان از اینکه همه چیز درست می شود، جزئیات مختلفی وجود دارد که شخص باید به آنها فکر کند. این برای کسانی ضروری است که می خواهند اطمینان حاصل کنند که لوازم جانبی چیست و ویژگی های آن را از بالا به پایین نشان می دهند. این همان کاری است که عکاسی از جواهرات با کیفیت زمانی انجام می دهد که به روش صحیح انجام شود. بهترین لحن ممکن را برای قطعه ایجاد می کند.

ویرایش ایده آل

شما می خواهید مطمئن شوید که ویرایش واضح، حرفه ای و مطابق با آنچه جواهرات در مورد آن هستند انجام می شود. به یاد داشته باشید، هر لوازم جانبی رنگ منحصر به فردی دارد و باید در عکس ها برجسته شود. در غیر این صورت، ظاهر با آنچه لازم است مطابقت نخواهد داشت و در نهایت شما را عقب نگه می دارد. بر روی کاری که اصلاح شده است تمرکز کنید، زیرا این اطمینان را ایجاد می کند که به یک راه حل درست و تصفیه شده دست پیدا کنید.
عکس‌ها فقط بخشی از فرآیند هستند، زیرا مهم است که به ویرایش نیز فکر کنید. این به این معنی است که عکاس مستقر می شود و به جایی که می توان تنظیمات و/یا اصلاحات را در عکس ها انجام داد نگاه می کند. پس از انجام این کار، مشاهده نتایج ملموس بسیار آسان تر می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات عکاسی جواهرات ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک عکاسی حرفه ایی حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. آیا  میخواهید یک عکاسی حرفه ایی و بی نظیر از جواهرات خود داشته باشید؟ پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

 عکس های زیبا از جواهرات بگیرید!!

ایجاد یک فروشگاه آنلاین زیبا برای جواهرات آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. نیازی نیست زمان و هزینه زیادی را صرف خرید وسایل حرفه ای یا یک استودیوی مناسب کنید. تنها چیزی که واقعاً برای عکاسی تبلیغاتی از جواهرات و انجام کار به خوبی نیاز دارید یک دوربین خوب، نور کافی، پس‌زمینه سفید و ابزار ویرایش عکس است.
شما به راحتی می توانید استودیوی استارت خود را با کمترین هزینه ایجاد کنید و همانطور که تجربه بیشتری کسب می کنید و فروشگاه شما به رشد خود ادامه می دهد، می توانید به تدریج استودیوی خود را با ابزارها و منابع با کیفیت بالاتر ارتقا دهید. اما ناگفته نمایند که کیفیت عکس هایی که با دوربین مخصوص گرفته میشود، بسیار بیشتر از عکس هایی است که تنها با گوشی همراه ایجاد میشود.

چرا از خدمات عکاسی جواهرات ماهونیا استفاده کنیم؟

تیم حرفه ایی عکاسی

عکاسی با جدیدترین متدهای روز دنیا

عکاسی با حرفه ایی ترین دوربین

قیمت مقرن به صرفه

هزینه سفارش پکیج عکاسی از جواهرات چقدر است؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه عکاسی جواهرات به عوامل و المان های متعددی بستگی دارد. با توجه به تعداد عکس ها و نوع جواهرات و … هزینه نیز بسیار متفاوت است که بهترین راه برای اطلاع از قیمت توصیه میکنم با شماره های زیر تماس حاصل نماید و از قیمت پکیج های عکسی جواهرات مطلع شوید و همچنین از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

۰۹۱۰۴۶۰۰۰۸۷

۰۲۱۹۹۱۸۱۵۴۵

تعرفه عکاسی جواهرات ماهونیا

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت عکاسی جواهرات کلیک کنید.
قیمت عکاسی جواهرات
پرسش های متداول عکاسی جواهرات