طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

عکاسی از غذا ماهونیا

خدمات عکاسی غذا ماهونیا

عکاسی غذا و مواد عذایی یکی از اصلی ترین فاکتور ها یموفقیت یک رستوران و یا کافی شاپ است. جذابیت بصری غذا غیرقابل انکار است. در یک منو، عکس غذا مهمترین چیز است. پس از اهمیت عکاسی از غذا غافل نشید!!!

عکاسی از غذا این یک نوع عکاسی از زندگی است که عکس های جذابی از غذا ایجاد می کند. این نوع عکاسی تجاری از غذا در منوها، تبلیغات، کتاب های آشپزی، بسته بندی، وب سایت ها و مواردی از این دست استفاده می شود. همه رستوران ها از اقرار به اهمیت عکاسی خوب از غذا و استفاده از آن به عنوان بخشی از تلاش های روانشناسی رستوران خود بهره مند خواهند شد.

عکاسی غذا و نوشیدنی

به دلایل بسیاری عکاسی از غذا چه برای منو و چه برای شبکه های اجتماعی و حتی وب سایت بسیار مهم است که با بالاترین کیفیت و بهترین نوع عکاسی باشد. شما میتوانید از خدمات عکاسی غذایی آژانس تبلیغاتی ماهونیا بهره مند شوید.

فهرست مطالب

مزایای عکاسی در صنعت غذا
مزایای عکاسی در صنعت غذا

آمار عکاسی غذا: حقیقت پشت غذا و فرهنگ بصری

مردم معمولا تنها ۱۰ درصد از اطلاعاتی را که می خوانند یا می شنوند به خاطر می آورند. اگر آن اطلاعات را با یک تصویر مرتبط جفت کنید، درصد به ۶۵٪ افزایش می یابد به نقل از ۴۶ درصد از بازاریابان می گوید که عکاسی برای رویکرد داستان گویی و بازاریابی آنها حیاتی است.
علاوه بر این، بازاریابی بصری در یک مسیر صعودی قرار دارد. در اوایل سال ۲۰۱۸، تخمین زده می‌شود که ۸۴ درصد از ارتباطات بصری بودند . اگر تصاویری را به محتوای خود اضافه کنید، ۹۴ درصد بازدید بیشتری نسبت به محتوای بدون آن خواهید داشت .

اهمیت عکاسی غذایی

پس منطقی است که چرا ۸۲ درصد از مردم صرف نظر از اینکه از ابتدا آن را می خواستند یا نه، صرفاً به دلیل ظاهر آن در تصویر، یک ظرف را می خرند. و اگر هنوز نمی‌دانید چرا عکاسی از غذا اهمیت دارد، بدانید که رستوران‌هایی که در سفارش آنلاین از منوی متنی به منوی عکسی تبدیل شده‌اند، نرخ تبدیل خود را ۲۵ درصد افزایش داده‌اند.

اهمیت عکاسی غذا در فروش بیشتر

در عکاسی مواد غذایی باید به این نکته دقت کنیم که بتوانیم طعم خوب غذا را به بیننده منتقل کنیم. این اولین تاثیر فوق العاده ای را ایجاد می کند. یک عکس خوب می تواند یک محصول را بفروشد. اگرچه ممکن است طعم آن به همان اندازه خوب باشد، اما کیفیت بد، زاویه و ترکیب بندی عکس احتمالا شما را از خرید آن منصرف خواهد کرد.

عکاسی مواد غذایی

عکس ها به شما این امکان را می دهند که غذاهای خود را به روش های مختلف تبلیغ کنید. شما می توانید انتخاب کنید که یک عکس حرفه ای از هر وعده غذایی داشته باشید، یا می توانید سودآورترین و محبوب ترین غذاهای خود را با تصاویر استثنایی برجسته کنید.
به این ترتیب، مشتریان تمایل بیشتری به سفارش آنها نسبت به سایرین خواهند داشت، زیرا تصویر توجه آنها را جلب می کند. به همین ترتیب، می‌توانید غذاهایی که سرآشپز شما به آن‌ها معروف است یا غذاهای ویژه و تبلیغات خود را برجسته کنید.

عکاسی غذا و نوشیدنی

وقتی به اهمیت عکاسی از غذا در دنیای امروز فکر می کنیم، عبارت «آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید» به ذهن ما خطور می کند. مشتریان دوست دارند بدانند چه چیزی را به دست خواهند آورد. غافلگیری ممکن است خوشایند باشد، اما به ندرت در مورد غذا. داشتن عکس غذای حرفه ای در وب سایت و منوی شما نشان دهنده حرفه ای بودن و ایجاد اعتماد است.
با این حال، مراقب باشید که زیاده روی نکنید و بیش از حد وعده دهید تا زمانی که مشتری غذای واقعی را دریافت می کند ناامید شود. حتی اگر عکاس غذا از ترفندهایی برای زیبا جلوه دادن عکس استفاده کند، نباید آنقدرها با غذای واقعی متفاوت باشد. برخی از ترفندهای سبک غذا ممکن است کمی افراطی باشند.

چرا عکاسی از غذا برای موفقیت رستوران شما مهم است؟

برند سازی

جلب توجه مشتری

کمک به سئو سایت

افزایش فروش

صحبت به زبان بین المللی

آسان کردن انتخاب مشتری

برندسازی با عکاسی از غذا

به عنوان یک صاحب رستوران، شما این شانس را دارید که نحوه درک جهان از رستوران شما را کنترل کنید. شما بر آنچه نشان می دهید و تصویری که به دنیا می دهید کنترل دارید. عکس های حرفه ای از غذا می تواند به شما کمک کند تا برندی بسازید که برجسته و هویت رستوران شما را شکل دهد.عکس ها باید نشان دهند که شما چه کسی هستید.

 

جلب توجه مشتری با عکاسی

در عکاسی از غذازیرا کیفیتی که برای فروش بیشتر به آن نیاز دارید، فقط می تواند از یک عکاس حرفه ای باشد. عکس گرفتن از غذا آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. عکاسی حرفه ای از غذا چیزهای زیادی را به همراه دارد، از تخصص گرفته تا استعداد و چشم هنری و غیره. ما به شما می گوییم که چرا عکاسی از غذا مهم است و چگونه می توانید از آن در وب سایت و منوی خود بهره مند شوید.

عکاسی با کیفیت از غذا = کمک به سئو سایت

سئوی خوب می تواند وب سایت رستوران شما را به صفحه اول گوگل ارتقا دهد، جایی که همه می خواهند باشند. دلایلی وجود دارد که چرا عکاسی از غذا هنگام سئو مهم است. عکس‌ها مقاله‌ها را جذاب‌تر و خواندن را آسان‌تر می‌کنند. کاربران بیشتر بر روی مقاله ای کلیک می کنند که تصویر خوبی دارد. کلیک بیشتر وب سایت به معنای ترافیک بیشتر است که به نوبه خود منجر به رتبه بالاتر می شود.

آسان کردن انتخاب مشتری

تصمیم گیری بین، مثلاً، سه غذا، به طور قابل توجهی چالش برانگیزتر است، اگر نمی دانید هر یک از آنها چگونه به نظر می رسند. با ارائه تصاویر احساس گرسنگی برای هر آیتم منو، انتخاب را برای مشتریان آسان تر کنید. اکنون تنها خطر این است که آنها نمی توانند تصمیم بگیرند زیرا همه آنها خوشمزه به نظر می رسند، اما این نباید برای شما مشکلی ایجاد کند 🙂

عکاسی مواد غذایی
عکاسی مواد غذایی

اهمیت عکاسی مواد غذایی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وب‌سایت رستوران، عکس‌های غذا با کیفیت است. قدرت تصاویر در منوی رستوران غیرقابل انکار است. اگر می‌خواهید عکس‌های غذای وسوسه‌انگیز را در وب‌سایت رستوران خود داشته باشید، میتوانید خدمات عکاسی غذای ما را امتحان کنید. با استفاده از این جنبه موفقیت‌آمیز روانشناسی منو و فرهنگ بصری، تصاویر وب‌سایت و منوی رستوران خود را ارتقا دهید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات عکاسی غذا ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک عکس حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا از خدمات عکاسی غذای ماهونیا استفاده کنیم؟

عکاسی در بهینه ترین زمان

عکاسی با جدیدترین دوربین عکاسی

عکاسی با جدیدترین متد دنیا

عکاسی با قیمتی مقرون بصرفه

هزینه عکاسی غذا چقدر است؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه عکاسی غذا به عوامل و المان های متعددی بستگی دارد. با توجه به تعداد عکس و لوکیشن و محصولات و خدمات و … هزینه و قیمت کاملا متفاوت است.

تعرفه عکاسی غذا ماهونیا

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت عکاسی غذا کلیک کنید.
قیمت عکاسی مواد غذایی
پرسش های متداول عکاسی از غذا