طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

تور مجازی ماهونیا

خدمات تورمجازی ماهونیا

یک تور مجازی به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از فناوری وب، سفر کنند و از جاذبه های جهان لذت ببرند. خدمات تور مجازی به معنای یک تجربه بصری از یک مکان است که شامل تصاویر و ویدیوهایی از مکان است که با استفاده از فناوری وب به کاربران ارائه می شود.

ساخت تور مجازی با جدیدترین ابزار ها و جلوه های خلاقانه و واقعی. آیا برای شما هم پیش‌آمده است که دوست دارید از منطقه یا نمایی دیدن نمایید اما به دلیل محدودیت های مالی و دیگر محدودیت ها امکان سفر به آن نقطه را نداشته باشید. اما چنین مشکلی با پیشرفت تکنولوژی به بهترین حالت ممکن برطرف شده است. تور مجازی که با استفاده از دوربین های ۳۶۰ درجه ای از مکان های مختلف جمع آوری شده است این امکان را به بیننده می دهد تا از دورترین نقاط مختلف دنیا دیدن کنند.

تور مجازی °۳۶۰ حرفه‌ای با جلوه‌های ویژه

فرض کنید در حال حاضر در ایران هستید و قصد دارید تا از برج ایفل دیدن کنید. با استفاده از تور مجازی و با دوربین های ۳۶۰ درجه با کیفیت می توانید تمامی جزئیات برج ایفل را به نحوی ببینید که گویی در همان محل حاضر هستید.
خدمات این نوع تور به مردم کمک بزرگی به خصوص در دوران پندمیک کرونا کرده بود. اما طرفداران و محبوبیت این نوع تور تمام نشد و هنوز هم جز مواردی است که مردم دوست دارند هر موقع که دوست داشتن امتحان کنند. تیم ما این توانایی را دارد تا برای کسب و کار و مجموعه ای که دارید تور مجازی بسازد تا در سایتتان قرار دهید و دیگران بتوانند به خوبی با هر مجموعه ای که دارید آشنا شوند.

تور مجازی برای چه مکان‌هایی است؟

خیلی از افراد به اشتباه این فکر را می کنند که تور مجازی فقط برای مکان های معروف دنیا ساخته شده است. شاید که در سال های اولیه ساخت تور مجازی چنین چیزی بود اما در حال حاضر دیگر جموعه های داخلی هر کشور برای خود تور مجازی بر گذار می کنند.
برای مثال بسیاری از هتل های شهرهای مختلف در ایران هستند که تور مجازی برای خود ساخته اند. این تور مجازی برای مخاطبین بسیار عالی است. اگر که قصد سفر و اقامت در آن هتل را داشته باشید می توانید چند روز قبل از رفتن به مقصد با تور مجازی با تمامی محل ها و نقاط و جزئیات ریز هتل آشنا شوید. ممکن هم است تا از هتلی که رزرو کردید خوشتان بیاید و رزرو را کنسل کنید.
در اصل تور مجازی کمک بزرگی برای شناختن مکان های محلی است تا قبل از فتن به مقصد آشنایی لازمه را داشته باشید.
اکثر پارک های فناوری در کشور ایران و بیمارستان ها، مجموعه های بزرگ نمایشگاه ها و غیره… تور مجازی دارند. اگر که تا به حال به موزه برق در تهران نرفته اید، قبل از رفتن می توانید با تور مجازی از آن محل دیدن کنید تا تصمیم به رفتن یا عدم رفتن بگیرید.

آیا امکان ساختن تور مجازی برای مجموعه مان وجود دارد؟

فرقی نمی کند مجموعه تان نمایشگاهی باشد یا ساختمان و خدماتی، با هر نوع مکان که احساس می کنید مخاطبان باید با آن جا آشنا شوند می توانید تور مجازی را برگذار کنید. اما اکثر افراد نمی دانند طریق ساخت این نوع تور به چه شکلی است.

ساخت این نوع تور توسط تیم های حرفه ای با تجهیزات کامل و دوربین نهای ۳۶۰ درجه مخصوص چنین کاری تلاش در جهت عکاسی و فیلم برداری از تمام نقاط مکان مورد نظر هستند. پس از جمع آوری تمام اطلاعات محیطی طی روز و هفته ها و با تدوین هایی که انجام می شود و ابزار های تخصصی استفاده می شود، این نوع تور برای مکان شما کاملا آماده است.

 

هدف های تور مجازی

از آن جا که این تور ها در تمامی نقاط امکان پذیر است. هدف های متفاوتی را هم دنبال می کنند. معروف ترین نوع تور های مجازی برای گردشگری و محل های زیبا و پرطرفدار در دنیا هستند. برای مثال اهرام ثلاثه مصر، برج های معروف دنیا و بخشی از شهر های بسیار قشنگ در دنیا. بیننده با دیدن کردن از آن ها لذت می برند و فکر می کنند که در همان محل قرار دارند. 

ساخت تور مجازی

داشتن تجربه جدید و حس خوب و آشنا شدن با نقطه مورد نظر قبل از سفر، از هدف های تور های مجازی است. تور های مجازی برای مکان های کاری اداری و یا هتل ها هم هدف دیگری دارد تا مشتری و فردی که قصد دارد سال دیگر به هتلی در کشوری معروف برود آشناییت قبلی داشته باشد. برخی مجموعه های بزرگ و اداره ها و موزه ها هم چنین هدفی را دنبال می کنند.

از چه طریق هایی می توان تور مجازی داشت؟

داشتن یک تور مجازی با کیفیت و خوب با تمامی دیوایس های هوشمند امکان پذیر است. هر چه قدر که سیستم شما با کیفیت و به روزتر باشد تصاویر هم با کیفیت بیشتری به دستتان خواهد رسید. با انواع گوشی های هوشمند، کامپیوتر و لپ تاپ ها و حتی تلویزیون های هوشمند برگذار کردن تور مجازی امکان پذیر است.

سفارش تور مجازی ۳۶۰ درجه

اصطلاح “تور مجازی ۳۶۰ درجه” به تجربه ای مربوط به تصاویر ۳۶۰ درجه اشاره دارد. تصاویر ۳۶۰ درجه تصاویری هستند که تمام زوایا و جهت ها را در یک صحنه ثبت می کنند، بنابراین کاربر می تواند به صورت تعاملی در تصویر حرکت کند و به اطراف نگاه کند.

از این تصاویر برای ایجاد تجربیات مجازی و واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) استفاده می شود. همچنین از این تصاویر در سایت ها، اپلیکیشن ها و محتوای تعاملی برای به تصویر کشیدن محیط ها و صحنه های مختلف استفاده می شود.

تجربه بازدید ۳۶۰ درجه با تورمجازی

تور مجازی ۳۶۰ درجه می تواند به معنای تجربه مجازی از یک مکان واقعی با استفاده از تصاویر ۳۶۰ درجه باشد، به طوری که کاربران می توانند به صورت مجازی در محیط های مختلف زندگی کنند و مکان های مختلف را از طریق راهنمایی و تصاویر ببینند.

از دیگر کاربردهای تورهای مجازی ۳۶۰ درجه می توان به ارائه دید ۳۶۰ درجه از محصولات یا خدمات و مشاغل، نمایش های تعاملی املاک، تورهای مجازی و سرگرمی در موزه ها و نمایشگاه ها و ارائه تجربیات سرگرمی و آموزشی تعاملی اشاره کرد.


جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از خدمات تور مجازی ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد یک کار حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

سفارش ساخت تورمجازی قیمت مناسب

اگر شما هم نیاز به تور مجازی برای مجموعه تان نیاز داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با به صرفه ترین تعرفه ها از داشتن تور مجازی با بالاترین کیفیت ممکن برخوردار شوید.

چرا از خدمات تور مجازی ماهونیا استفاده کنیم؟

کیفیت بالای عکاسی

استفاده از تکنولوژی مناسب

خدمات پشتیبانی

قیمت مناسب

هزینه سفارش طراحی سایت چقدر است؟

هزینه سفارش تور مجازی ۳۶۰ درجه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • تعداد مکان هایی که باید در تور مجازی گنجانده شوند.
 • مدت زمانی که باید برای فیلمبرداری و ایجاد یک تور مجازی در نظر گرفته شود.
 • سطح کیفیت تصاویر و فیلم های استفاده شده در تور مجازی.
 • فناوری هایی که برای ایجاد تورهای مجازی استفاده می شود، مانند واقعیت مجازی و واقعیت افزوده.
  تعداد افرادی که به عنوان فیلمبردار، عکاس یا تهیه کننده تور مجازی استخدام شده اند.

در هر صورت برای اطلاع از هزینه دقیق سفارش خدمات تور مجازی بهتر است با شرکت ماهونیا تماس گرفته و با توجه به نیاز خود از قیمت آن مشورت بگیرید.

تعرفه تور مجازی ماهونیا

جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت تور مجازی کلیک کنید.
قیمت تور مجازی
پرسش های متداول تورمجازی

‫2 نظر

 • Avatar نصیری گفت:

  سلام من می خواهم از خدمات تور مجازی شما برای مجموعه ام استفاده کنم من به فرهنگ و غذای محلی هم علاقه دارم و دوست دارم که در تور مجازی مجموعه ام قرار بگیرد.
  و سوالی که از شما دارم اینکه آیا تور مجازی شما قابل ارائه این نکاتی که می خواهم است؟

  • Avatar ماهونیا گفت:

   سلام. بله کاملا طبق موارد مورد نیاز شما، تور مجازی طراحی و ساخته میشود. شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش خود، درخواست خود را از طریق فرم مشاوره ارسال نمایید و یا با شماره ۰۹۱۰۴۶۰۰۰۸۷ تماس حاصل نمایید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *