طراحی سایت

سبد خرید
0

انتخاب زبان

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی ماهونیا

خدمات عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یک حوزه تخصصی از عکاسی است که بر ثبت تصاویر از فرآیندهای صنعتی، ماشین آلات، امکانات و محصولات برای اهداف مختلف مانند بازاریابی، مستندسازی و ارتباطات تمرکز دارد. عکاسان صنعتی در گرفتن ماهیت محیط های صنعتی و نمایش آن ها به شیوه ای جذاب و آموزنده مهارت دارند.

عکاسی صنعتی یک مجموعه عکاسی است که بر روی خدمات رسانی به مشاغل در بخش صنعتی تمرکز دارد. این ممکن است شامل شرکت های مهندسی، تولید کنندگان، کارخانه ها، استارت آپ های با فناوری پیشرفته و غیره باشد. با ماهونیا همراه باشید.
طیف وسیعی از بخش های خدمات عکاسی و فیلمبرداری را پوشش می دهد. موضوع رایج این است که معمولاً شرکت هایی را شامل می شود که محصولاتی را تولید می کنند که به ماشین آلات و یا امکانات در مقیاس بزرگ نیاز دارند.
این می تواند شامل قرار گرفتن در شرایط کاملاً کثیف و خطرناک باشد، مانند کارخانه اره. به همین ترتیب، می تواند شامل قرار گرفتن در محیط های بسیار تمیز مانند خطوط تولید مواد غذایی یا تولید کنندگان نوشیدنی باشد.

پکیج عکاسی صنعتی حرفه ای

مشتریان بالقوه ای که در بستر وب به دنبال برند شما هستند و هیچ نشون و سایتی از شما پیدا نمی کنند، ممکن است فکر کنند که کسب و کار و برند شما فعالیتی ندارد. اما فکر کنید شما یک وب سایت حرفه ایی برای برند خود دارید و می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش همه کاربران قرار دهید. هر رابطه ای که در وب سایت شما شروع می شود با درست کردن طراحی وب خود به یک رابطه عالی تبدیل کنید.

فهرست مطالب

خدمات عکاسی صنعتی
خدمات عکاسی صنعتی

چه شرکت هایی به عکاسی صنعتی نیاز دارند؟


شرکت هایی که به خدمات عکاسی صنعتی نیاز دارند می توانند متفاوت باشند، اما برخی از نمونه ها شامل تولید کنندگان، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات می شود. این شرکت ها اغلب از عکاسی صنعتی برای اهداف مختلفی از جمله تبلیغات، بازاریابی و مستندات محصول استفاده می کنند.
کسب و کارهای بزرگ اغلب از عکاسی صنعتی برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود استفاده می کنند. مهمتر از آن، انتقال داستان خود به مشتریان بالقوه برای آنها حیاتی است. از آنجا که به مشتریان اجازه می دهد با شرکت های خود ارتباط برقرار کنند، اکثریت قریب به اتفاق عکاسی صنعتی بر جنبه انسانی تولید تمرکز دارد.

فرق عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چیست؟

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی، دو نوع از عکاسی هستند که در زمینه‌های مختلف صنعتی و تجاری کاربرد دارند. با وجود شباهت‌هایی که این دو نوع عکاسی به هم دارند، تفاوت‌های ظریف و مهمی نیز بین آنها وجود دارد. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی فرق عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می پردازیم.
هدف
هدف اصلی عکاسی صنعتی، ثبت دقیق و مستندسازی جزئیات سوژه های صنعتی است. در حالی که هدف اصلی عکاسی تبلیغاتی، جلب توجه مخاطبان و ترغیب آنها به خرید محصولات یا استفاده از خدمات است.
نوع تصاویر
در عکاسی و تصاویر صنعتی، تصاویری واضح و دقیق از سوژه های صنعتی گرفته می شود اما در تصاویر تبلیغاتی، تصاویری جذاب و خلاقانه از محصولات یا خدمات ارائه می شود.
نورپردازی
در عکاسی صنعتی، نورپردازی به گونه ای انجام می شود که تمام جزئیات سوژه به طور واضح نمایش داده شوند. ولی در عکاسی تبلیغاتی، نورپردازی به صورتی انجام می شود که سوژه فقط جذاب و چشمگیر به نظر برسد.
ویرایش تصاویر
در عکاسی صنعتی، ویرایش تصاویر به منظور ارتقای کیفیت و وضوح تصاویر گرفته شده، انجام می شود. در صورتی که در عکاسی تبلیغاتی، ویرایش تصاویر به منظور جذابیت بیشتر و خلق تصاویری خلاقانه انجام می شود.
کاربرد
تصاویر صنعتی در وب سایت ها، کاتالوگ ها، بروشورها و سایر مواد تبلیغاتی و آموزشی استفاده می شوند، در حالی که تصاویر تبلیغاتی در بیلبوردها، آگهی های چاپی، شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی مزایای متعددی برای کسب و کارها دارد که برخی از مزایای آن به صورت زیر است:

افزایش اعتبار برند

استفاده از تصاویر با کیفیت و حرفه ای از محیط کار، محصولات و کارکنان، به افزایش اعتماد و اعتبار کسب و کار شما کمک می کند.

جذب مشتریان بیشتر

تصاویر جذاب و متقاعد کننده، باعث جلب توجه مخاطبان می شود که در نهایت آنها را به مشتریان شما تبدیل کند.

معرفی محصولات و خدمات به طور موثر

عکاسی صنعتی، راهی عالی برای معرفی محصولات و خدمات شما به طور کامل و دقیق به مخاطبان هدف است.

افزایش فروش

استفاده از تصاویر با کیفیت از محصولات، به افزایش فروش و سودآوری کسب و کار های مختلف کمک خواهد کند.

بهبود ارتباطات

عکاسی صنعتی، می تواند به بهبود ارتباطات داخلی و خارجی کسب و کار ها کمک کند.

مستند سازی

عکاسی در صنعت به عنوان ابزاری برای مستند سازی فرآیندهای تولید، پروژه ها و رویدادهای مهم در کسب و کار استفاده می شود.

برندسازی

برای برندسازی و ایجاد هویت بصری قوی برای کسب و کار شما می توان از عکاسی صنعتی استفاده کرد.

ارتقا در موتورهای جستجو

استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط در سایت، می تواند به ارتقا رتبه وبسایت در موتورهای جستجو مانند گوگل کمک کند.

جلب نظر سرمایه گذاران

تصاویر با کیفیت از هر کسب و کاری، باعث می شود تا نظر سرمایه گذاران، جلب شده و آنها را به سرمایه گذاری در کسب و کار شما ترغیب کند.
افزایش رضایت کارکنان
عکاسی صنعتی، می تواند به افزایش رضایت کارکنان از محیط کار و شغلشان کمک کند.

خدمات عکاسی صنعتی حرفه ای با قیمت اقتصادی!

فرقی ندارد که چه کسب و کاری دارید! شما برای پیشرفت و گسترش تجارت خود و همچنین برای بیشتر و بهتر دیده شدن نیاز به عکس های صنعتی دارید. تیم آژانس تبلیغاتی ماهونیا اینجاست تا به شما در عکاسی تبلیغاتی از محصولات و خدمات شما کمک کند. شما میتوانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت عکاسی خود را به تیم ما بسپارید. بدون نیاز به استودیو از صنایع خو عکس بگیرید!

 

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی تبلیغاتی، نوعی از عکاسی است که برای معرفی و تبلیغ محصولات، خدمات و فعالیت های صنعتی انجام می شود. این نوع از عکاسی، از تکنیک های مختلف عکاسی و نورپردازی استفاده می کند تا تصاویری جذاب و متقاعد کننده از سوژه های صنعتی برای افزایش فروش و حتی برندسازی،‌ خلق کند.
بنابراین هدف از عکاسی صنعتی تبلیغاتی، جلب توجه مخاطبان و ترغیب آن ها به خرید محصولات یا استفاده از خدمات ارائه شده توسط کسب و کار است.

خدمات عکاسی صنعتی چیست؟

در اینجا برخی از خدمات متداول ارائه شده توسط عکاسان صنعتی آورده شده است:

عکاسی محصول:

ثبت تصاویر با کیفیت از محصولات صنعتی، ماشین آلات و تجهیزات برای بازاریابی و مواد تبلیغاتی. این نوع عکاسی، به منظور ثبت تصاویر جذاب و با کیفیت از محصولات صنعتی انجام می شود. هدف از این نوع عکاسی، معرفی محصولات به مشتریان و در نهایت سوق دادن آن ها به سمت خرید است.

عکاسی کارخانه و تاسیسات:

مستندسازی تاسیسات صنعتی، خطوط تولید، انبارها و فرآیندهای تولید برای نمایش مقیاس و قابلیت های یک شرکت. به منظور ثبت تصاویر از مراحل مختلف تولید محصولات صنعتی انجام می شود. هدف از این نوع عکاسی، مستندسازی فرآیند تولید و نمایش تخصص و دانش فنی شرکت است.

عکاسی از کارکنان:

گرفتن پرتره‌های حرفه‌ای از مدیران، کارمندان و کارگران در محیط‌های صنعتی برای انسانی کردن شرکت و افزودن حس شخصی.  برای ثبت تصاویر از کارکنان در محیط کار، عکاسی از کارکنان پیشنهاد می شود. هدف از این نوع عکاسی، نمایش روحیه کار تیمی، تعهد و تخصص کارکنان است.

عکاسی ایمنی و انطباق:

ثبت تصاویری که اقدامات ایمنی، رویه‌های انطباق و شیوه‌های آموزشی را در محیط‌های صنعتی برجسته می‌کند.

عکاسی هوایی:

استفاده از پهپادها یا سکوهای مرتفع برای گرفتن عکس های هوایی از سایت های صنعتی بزرگ، ارائه چشم اندازی منحصر به فرد از امکانات و محیط اطراف. این نوع عکاسی، به منظور ثبت تصاویر از محیط های صنعتی از ارتفاع بالا برای نمایش نمای کلی از مجموعه صنعتی و وسعت آن انجام می شود.

عکاسی تایم لپس:

ایجاد توالی تایم لپس از فرآیندهای صنعتی طولانی یا پروژه های ساختمانی برای نشان دادن پیشرفت در طول زمان.

پوشش رویداد:

مستندسازی رویدادهای صنعتی، کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری برای ارائه پوشش برای اهداف بازاریابی و تبلیغاتی. برای ثبت تصاویر از رویدادهای صنعتی مانند افتتاحیه ها، سمینارها و نمایشگاه ها برای مستندسازی رویداد و معرفی آن به مخاطبان انجام می شود.

عکاسی معماری:

ثبت تصاویر ساختمان‌ها، سازه‌ها و زیرساخت‌های صنعتی، برجسته کردن طراحی و عملکرد آنها.

عکاسی محیطی و پایداری:

نمایش شیوه های دوستدار محیط زیست، ابتکارات سبز و فرآیندهای پایدار در محیط های صنعتی. این نوع عکاسی صنعتی، به منظور ثبت تصاویر از فضای داخلی و خارجی کارخانه ها، انبارها و سایر محیط های صنعتی با هدف نمایش نظم، تمیزی و ایمنی محیط کار انجام می شود.

عکاسی تبلیغاتی صنعتی:

این نوع عکاسی صنعتی، به منظور ثبت تصاویر جذاب و متقاعد کننده از محصولات، خدمات و فعالیت های صنعتی برای استفاده در تبلیغات انجام می شود.

عکاسی صنعتی خلاقانه:

عکاسی صنعتی خلاقانه با استفاده از تکنیک های خلاقانه و ایده های نو، به دنبال خلق تصاویری منحصر به فرد و جذاب از سوژه های صنعتی است.

در نهایت انتخاب نوع مناسب عکاسی صنعتی، به نیاز و هدف شما بستگی دارد و اگر به دنبال راهی برای ارتقای کسب و کار خود هستید، عکاسی صنعتی می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماهونیا و ارائه جزئیات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
فرم مشاوره رایگان ماهونیا

چرا از عکاسی صنعتی ماهونیا استفاده کنیم؟ چون شما میتوانید بعد از ثبت سفارش خود شاهد عکاسی حرفه ای و خاص با بهترین قیمت باشید. پس برای تحقق آن جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مسیر سفارش ماهونیا

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی دقیق و ارائه پیشنهادات بررسی شده

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

۱- ثبت درخواست اینترنتی یا تلفنی

برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۲- برقراری ارتباط و مشاوره رایگان

۳- نیازسنجی و ارائه پیشنهادات

برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

۴- برگزاری جلسه و جمع بندی نکات

عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۵- عقد قرارداد و آغاز همکاری موثر

۶- تحویل پروژه و شروع پشتیبانی

چرا از خدمات عکاسی صنعتی ماهونیا استفاده کنیم؟

عکاسی در بهینه ترین زمان

عکاسی با جدیدترین دوربین ها

عکاسی با جدیدترین متدهای دنیا

عکاسی با قیمتی مقرن به صرفه

هزینه عکاسی صنعتی چقدر است؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه عکاسی صنعتی به عوامل و المان های متعددی بستگی دارد. با توجه به تعداد عکس و لوکیشن و محصولات و خدمات و … هزینه و قیمت کاملا متفاوت است.

 
جهت برآورد هزینه و استعلام قیمت عکاسی صنعتی کلیک کنید.
قیمت عکاسی صنعتی
پرسش های متداول عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی نوعی عکاسی است که به ثبت تصاویر از محیط های صنعتی، تجهیزات، فرآیندها و محصولات می پردازد. این نوع عکاسی کاربردهای فراوانی در زمینه های مختلف صنعتی، تبلیغاتی و تجاری دارد.

هدف اصلی عکاسی صنعتی، ثبت دقیق و مستندسازی جزئیات سوژه های صنعتی است. در حالی که هدف اصلی عکاسی تبلیغاتی، جلب توجه مخاطبان و ترغیب آنها به خرید محصولات یا استفاده از خدمات است.

خدمات ما در زمینه عکاسی صنعتی شامل موارد زیر است:
• عکاسی از محصولات
• عکاسی از خطوط تولید
• عکاسی از کارکنان
• عکاسی از فضای کار
• عکاسی از رویدادهای صنعتی
• عکاسی هوایی صنعتی
• عکاسی تبلیغاتی صنعتی
• عکاسی صنعتی خلاقانه

ماهونیا از تجهیزات مدرن و پیشرفته عکاسی صنعتی استفاده می کند تا تصاویری با کیفیت و وضوح بالا از سوژه های شما ثبت کند.


هزینه عکاسی صنعتی به عوامل مختلفی مانند نوع عکاسی، تعداد عکس ها، زمان و مکان عکاسی بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، می توانید با ما تماس بگیرید.

شما می توانید نمونه کارهای ما را در وب سایت ماهونیا یا شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. همچنین برای دیدن نمونه کارهای عکاسی صنعتی از طریق فرم مشاوره رایگان درخواست خود را ارسال نمایید.

برای ثبت سفارش عکاسی صنعتی، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما در وب سایت، با ما در ارتباط باشید.

زمان آماده شدن عکس های صنعتی به عوامل مختلفی مانند تعداد عکس ها، ویرایش تصاویر و چاپ عکس ها بستگی دارد.

بله، عکس های صنعتی را به صورت دیجیتال و با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

بله، خدمات ویرایش و چاپ عکس های صنعتی را هم با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *